24. ledna 2018
Už se nebudete chtít milovat potmě! Vymysleli jsme pro vás triky, díky kterým budou vaše ňadra, zadek, stehna i břicho vypadat tak, jak jste vždycky chtěla.

Jistě se k vám už doneslo, že recept na senzační sex zní: když budete mít dobrý pocit sama ze sebe, budete ta nejskvělejší milenka. Skutečností ovšem zůstává, že někdy sebevytrvalejší omílání mantry: „Má duše je krásná a má vnitřní krása vyzařuje navenek,“ prostě nefunguje.

Nemůžete se totiž zbavit dojmu, že váš zadek vypadá jako nevzhledný pytel naplněný krupičnou kaší a za vaše nohy by se nemusela stydět sousedova koza. My jsme přesvědčené, že pokud se vám zdá, že vypadáte dobře, milování bude špičkové. Nic vás tak neuvede do nálady jako poklona od milence.

Dále jsme si jisté tím, že i když zrovna nejste obdařena dokonalým tělem, můžete ho pěkně nafingovat. Proto jsme dali dohromady sérii mazaných manévrů, s jejichž pomocí snadno zamaskujete části těla, jež působí lépe potmě než na světle.

Embed from Getty Images

Pořiďte si nádherně pevná ňadra

Pokud nemáte tak vzpřímená prsa, jak byste si přála, požádejte přítele, ať vás připoutá k pelesti postele nebo vám šátkem sváže ruce za hlavou. Když totiž vzpažíte, pleť na hrudi se vypne a ňadra se budou hrdě tyčit.

Tahle poloha je jednak pro vaše poprsí lichotivá, jednak budete mít citlivější bradavky, protože se kůže kolem nich napne a ztenčí. Chtějte, aby vás přitom partner laskal pusou. Jen si představte, jak se budete slastně svíjet a jak se mu bude líbit vyhlídka z vašeho klína. Jestli se občas ráda necháte malinko zotročit, pak si budete v této poloze libovat, protože jste vydána příteli napospas a nemůžete dělat nic jiného než si užívat všeho, co s vámi provádí. Ale pozor: jakmile ucítíte, že jste si upoutané ruce přeležela nebo vás začínají brnět, odvažte je. Vždycky, když se pustíte do světa her, domluvte si nějaké heslo, které znamená Už dost.

ČTĚTE TAKÉ:
Kámasútra: Vše, co chcete vědět o sexu / 1. DÍL
Kámasútra: Vše, co chcete vědět o sexu / 2. DÍL