21. ledna 2018
Kámasútra nabízí i (pravda, poněkud netradiční) recepty, jak zvětšit penis, zmenšit vaginu nebo zvýšit chuť na sex.

Pokud je někdo s velikostí pohlavních orgánů nespokojený (i když k tomu není důvod, jak popisujeme v článku Kámasútra: Vše, co chcete vědět o sexu / 1. DÍL, stačí přece jenom nelenit a najít si správného partnera nebo alternativní cesty k orgasmu), nezoufejte. Kámasútra nabízí způsoby, jak penis nebo joni (takto poeticky nazývá vaginu) zvětšit.

Až si přečtete návod pro zvětšení partnerova penisu, možná vám už nebude připadat tak malý – potřebujete k tomu hrst vosích žihadel. Těmi penis nejprve třete a pak masírujte sladkým olejem. Až opuchne, má jej partner nechat volně viset deset nocí v díře v posteli, spát bude samozřejmě na břiše. Poté jej natřete chladivou mastí. Touto metodou si muži udrží zvětšený penis po zbytek života. Otázka je, jestli ještě budou mít chuť na sex s vámi.

Jestliže patříte do kategorie slonic a chcete si na jednu noc vyzkoušet, jaké je to být srnkou, (rozdělení vagin podle velikosti najdete v článku Kámasútra: Vše, co chcete vědět o sexu / 1. DÍL). Kámasútra vám radí aplikovat na joni rozdrcenou rostlinu balerii. Srnka si toho k tomu, aby se stala slonicí, musí obstarat o něco víc: rozmixujte med s rozemletými kořeny lotosu, rostlinou bračkou, salem (aromatický strom) a modrým lotosem – kůň z vaší joni bude řehtat radostí. Co se rozdělení na potenciální partnerky týče, Kámasútra si nebere žádné servítky a v jejich popisu jde rovnou k věci. Podle ní se největšímu zájmu ze strany mužů těší tři kategorie žen: staré panny, vdovy a prostitutky. „Nejluxusnější“ jsou staré panny, vdovy ujdou a prostitutky jsou téměř u dna.

Embed from Getty Images

Pan Výkonný a oddaná otrokyně
Kámasútra radí svým čtenářům i v oborech, jako je zvýšení potence, vyrovnání se s impotencí nebo zotročení partnerky. Pokud si přejete promilovat s partnerem celou noc, nabízí vám tato kniha mnohé recepty (některé jsou ale tak drastické, že možná dáte přednost mnohem pohodlnější viagře).

Například pro vegetariánky a milovnice zvířat se určitě nehodí ten, který radí povařit v mléce varlata berana či kozla a nápoj jemně osladit medem. Muž pak prý bude silný doslova jako býk. Přátelštěji znějí dýňová semínka rozemletá s mandlemi, cukrovou třtinou a vmíchaná do mléka s medem.

Pro ženy se doporučují především chutné koláčky vyrobené z pšeničné mouky s medem a cukrem, posypané dýňovými semínky. Pokud náhodou ráda lezete po stromech, můžete si sebrat vrabčí vejce a žloutek vmíchat do rýžového pudinku, zahuštěného smetanou a medem.

Až uvidíte, že si partner maže penis medem a mele si na něj černý pepř a pálivé papričky, začněte rychle přemýšlet, čím jste ho naštvala. Zjevně si četl Kámasútru a chystá na vás strašlivou pomstu. Stejně tak se mějte na pozoru, až se dá na lov pávů a začne se potulovat kolem márnice. Chce vás možná očarovat podle receptu, který radí zachytit padající listy ze stromu a rozdrtit je s paví kostí a kousky rubáše z mrtvoly.

Embed from Getty Images

Je tu i návod pro náročné milovnice. Stačí jeho penis potřít mlékem z kaktusu rozmíchaným se sírovým pigmentem a žádná žena prý neodolá. Ovšem mějte se na pozoru, bude-li k této směsi přidávat ještě opičí trus – chce si z vás udělat otrokyni na celý život. Návody na „boj“ s impotencí už nejsou tak „chemické“, ale čerpají většinou z prosté mechaniky. Mužům s předčasnou erekcí se radí zkrátka uspokojit ženu nejdříve prsty a teprve pak do ní vstoupit. Pokud muž erekce nedosáhne vůbec, má použít falus ze zlata, stříbra, mědi, železa, slonoviny nebo rohoviny.