2. listopadu 2010
Není pravda, že chlapi myslí jenom na to jedno. Rozptyl mužských myšlenek je širší, i když se nedá říct, že o mnoho. Po čem muži touží, se samozřejmě odráží ve výběru témat pánských časopisů. Style vybral 6 nejčastějších.

Kočičky, micinky a hlavně jejich sexy fotky

Prý není nic zdravějšího, než se oddávat představám o tom, že všech­ny ty top, super modelky a nejvíc sexy hollywoodské herečky neodolají pádu do kolen rovnou k jeho nohám. Nejeden chlap si to myslí a tajně v sobě přiživuje myšlenku, že kdyby dostal šanci, nějaká přední kočička nebo micinka by se na jeho nesmělý šarm a ostrovtip chytla. Dosud tu šanci ale nedostal. A tak nezbývá, než z její krásy odhalit vše, co dobře ‚vyphotoshopovaná‘ fotografie odhalí. Blondýna, bruneta, černá, bílá, šikmooká? Je jedno, jak vypadá, hlavně že vypadá dobře.

Jak ji dostat?

Otázka: „Jak ji poslat do kolen rovnou k jeho nohám?“ je zásadním tématem všech mužských magazínů z jednoho jednoduchého důvodu. Je totiž zároveň zásadním smyslem mužské existen­ce. Nebo si to aspoň nejeden chlap myslí. Univerzální návod na odhalení ženských tajemství neexistuje. Muži, co píší pro pánské časopisy, ale rádi tvrdí, že ho znají. A ostatní, co to čtou, jim to ještě radši uvěří.

Jak se jí zbavit?

Protože co s ní? Muži jsou jako malé děti, které chtějí všechno. A pak nevědí, co s ní. Většinou tedy jen čistě teoreticky. Za předpokladu, že všechny ty zaručeně funkční návody skutečně fungují, je třeba brát v potaz i to, jak se vyrovnat s následky, tedy především zásadním smyslem ženské existence: svatba, rodina a děti. Nebo si to aspoň nejeden chlap myslí. Potřeba únikového plánu u většiny mužů pak vychází z nepodložené fantazie, že ženy jdou při pohledu na něj do kolen rovnou k jeho nohám.