4. ledna 2017
Pusťte do své pracovní komory svěží vánek. Hned se tu budete cítit volněji a práce vám půjde líp. Máme návod!

1. Promažte e-maily

Pokud se ve vaší schránce schovávají stovky, ba tisíce starých vyřízených i nevyřízených zpráv, mohou vám zahlcovat hlavu a otupovat pozornost. Smažte všechno, stejně se k tomu už nebudete nikdy vracet, a začněte rok s čistou poštou. Uleví se vám.

2. Vypněte klimatizaci

Může vás kvůli ní bolet v krku a třeštit hlava. Umělý vzduch navíc vysušuje pokožku celého těla. Jestliže můžete, otevřete si raději okno nebo klimatizaci alespoň přepněte na režim „fun“, který pouští do místnosti nechlazený vzduch z venku. A pokud ji vypnout nemůžete, hodně pijte, na stůl si postavte nádobu s vodou, kůži promazávejte hydratačním krémem a krk si zachraňte šátkem.

3. Vyčistěte klávesnici

Na dámských klávesnicích bivakuje podle výzkumů čtyřikrát více bakterií než na psacím náčiní vašich mužských kolegů! Takže se pusťte do čištění. Zapadlé drobky nejlépe odstraníte pomocí vzduchové prachovky neboli spreje se stlačeným vzduchem, který koupíte v elektru nebo na internetu. Na závěr klávesy otřete antibakteriálním hadříkem. Nezapomínejte čistit také telefon, který představuje další semeniště bacilů.