16. října 2017
Bohatý a vzdělaný třicátník hledá i mezi Češkami vysněnou ženu. Jste to vy? Kontaktujte agenturu Ivy International!

„Matchmaking“, jinak také zprostředkování neboli hledání toho nejvhodnějšího partnera existuje už dávno. Inga Verbeeck a její tým ve společnosti Ivy International ovšem dovedli tuto disciplínu na profesionální úroveň. Pro své klienty hledají partnery tak, aby byl jejich vztah úspěšný a trvalý. Většinou probíhá pátrání naprosto diskrétně. Nyní se společnost Ivy International vydala novou cestou – pro svého klienta hledá dokonalou Venuši veřejně dokonce ve čtyřech státech.

S blonďatou hřívou připomíná Inga Verbeeck krásnou vikingskou princeznu. Jejím cílem je pomáhat lidem najít nejvhodnějšího partnera. Jak sama říká: „Proč bychom měli něco tak zásadního jako hledání životní lásky nechávat na náhodě? Ivy International dokáže pomoci každému, kdo o to požádá.“ 
Podle svých slov se s „matchmakingem“ setkala až po svém rozvodu: „Bylo pro mě strašně těžké se s někým seznámit, natož najít stálého partnera. Tak jsem se dostala k této službě a také založení vlastní agentury.“ Vypracovala nabídku služeb, které pomáhají lidem při dosahování osobních cílů ve vztazích. Její tým nyní tvoří 15 konzultantů z celého světa. Ivy International nabízí různé úrovně členství a každému klientovi služby šité přímo na míru, od stylingu přes coaching a konzultace všeho druhu až po zdravotní služby. A mimochodem: v sídle firmy Ivy House v Belgii pracuje i pět cizinek. Všechny se do Belgie přistěhovaly z jediného důvodu – za láskou.

Nyní přichází Ivy International se zcela novým projektem. Pod názvem „Hledání Venuše“ se rozjíždí velká kampaň, která má jednomu konkrétnímu klientovi najít dokonalý protějšek. Oním klientem je úspěšný vzdělaný muž, čerstvý třicátník. Narodil se a vyrůstal na Blízkém Východě, následně studoval ve Spojených státech amerických a dnes je z něj tak trochu světoběžník. Věří v rodinu. Ivy International kontaktoval s přáním najít ženu, s níž by ho pojila láska a která by s ním chtěla strávit život.

Jaká je jeho vize novodobé Venuše? Vysoká žena přirozených křivek. Chytrá, pozitivní, s láskou k životu. Žena, která dokáže vyjádřit svůj názor a nevadí jí žít v mezinárodním prostředí.
Hledání probíhá na Ukrajině, v Rumunsku a Česku, protože klient miluje bohatou kulturu a historii východní Evropy i její obyvatele. Na seznam přibyla díky svému multikulturnímu přístupu navíc i Belgie.

Máte pocit, že jste ideální Venuší právě vy? V tom případě se můžete zúčastnit jednoho z plánovaných setkání v Bukurešti, Praze nebo Antverpách, kde si krátce popovídáte s ženskou částí týmu Ivy. Klient tam samozřejmě nebude! Všechny osobní informace zůstanou tajné, dokud se klient i dívka neshodnou, že se chtějí setkat.

Do čtyř týdnů od prvního pohovoru dostanou všechny účastnice zprávu o tom, zda se dostaly do užšího výběru, kdy už si se všemi potenciálními Venušemi popovídá tým do detailu, vyplní dotazník a kandidátky podepíší dohodu, která zajistí oběma stranám potřebnou diskrétnost.
Na základě těchto rozhovorů sestaví Ivy International short list. Až v této fázi – a pouze pokud budou obě strany souhlasit s osobním setkáním – dojde k výměně osobních informací a také první schůzce – třeba v některé ze světových metropolí. Po celou dobu je organizace Ivy klientovi i kandidátkám neustále k dispozici.

Doufejme, že na konci této cesty bude pravá láska! Připadá vám to jako šílený nápad – hledat ženu takhle složitým způsobem? Inga si to nemyslí: „Nezapomeňte, že ten muž hledá ženu, se kterou chce prožít zbytek svého života. Mohl své peníze utratit jiným způsobem – koupit si loď nebo uspořádat opulentní party. On se místo toho rozhodl jít proti trendu a najít pravou lásku. Mně to tedy nepřipadá ani trochu ztřeštěné,“ usmívá se Inga.
Více informací o kampani najdete ZDE.