19. října 2017
Je fajn, ale v sexu spíš amatér? Zachovejte klid. Tento návod promění váš nový objev v mistra slasti.

Zdá se dokonalý. Hodiny si s vámi povídá, miluje procházky a dokonce má pochopení pro vaši nákupní horečku. Jakmile ale s panem Božským skočíte do peřin, řadí jeho dokonalost zpátečku? Že vám vztah jiskří, bohužel nezaručuje, že si stejný ohňostroj slasti užijete i v posteli.

„Honza má chuť na sex jen po ránu, kdy to nebaví mě. Předehra? O tu už se dávno nesnaží,“ vypráví Radka, která s partnerem žije dva a půl roku. Možná i vy už jste někdy zamířila do postele s chlapíkem, jehož charizma slibovalo orgastickou vichřici, jenže jste se nedočkala ani slabého vánku.

Každý v posteli potřebuje jiné tempo a odlišné techniky, takže pokud se příteli nedaří objevit k vašemu vzrušení klíč, cítíte nejspíš zklamání a vaše láska možná začne strádat i mimo peřiny. Průzkumy ukazují, že zatímco většina mužů si přeje, abyste jim své postelové touhy jasně vyjevila, ženy spíš chtějí, aby jejich potřeby muži sami vycítili. Když je ale drahému neprozradíte, není jisté, že je sám vystopuje. Pokud však partnera na správnou cestu sama navedete, rád se jí chytí. Dobrá zpráva: Každý chlap chce být skvělý milenec. A může jím být díky tomuhle postupu!

Zádrhel: č. 1: Neví, kam sáhnout

Co ho brzdí: Znalosti o sexu zatím čerpal jen z historek kamarádů a pornostránek, takže nemá ani páru, co se vám v posteli  líbí. O klitorisu chová jen mlhavé představy a bod G hledá stejně beznadějně jako vy nové plavky v zimě.

Jak mu pomůžete:
Berte jeho začátečnictví jako výhodu. Netíží ho postelové návyky z minulých vztahů, které by vám nemusely vyhovovat, a jako každý chlap se rád přiučí a zlepší, pokud mu lekce lásky naservírujete tak, aby neutrpělo jeho ego. Vsaďte na techniku DUCH – dýchání, úctu a chválu. Oč jde? Než drahému začnete vysvětlovat, že vám jeho technika nevyhovuje, párkrát se nadechněte a teprve pak spusťte; pauza vám pomůže najít vhodná slova. Úcta spočívá v přijetí partnerových chyb. Mluvte s učedníkem, jak by bylo ve stejné situaci příjemné vám. Každé zlepšení chvalte, pozitivní motivace zabírá víc než stížnosti.