15. července 2017
Víte, jak dostat vašeho milého do sedmého nebe? Jasně, některé erotogenní zóny jsou všeobecně známé, ale mnoho z nich možná ještě vůbec neznáte. Přiučte se!

Neříkáme, že všichni muži milují dotyk na těchto místech. Když to však vyzkoušíte a budete pozorně sledovat jeho reakce, je dost možné, že si velmi zpříjemníte společné intimní chvíle!

1) Bradavky

První ze čtyř míst, na které byste u svého partnera neměla zapomínat, jsou bradavky. Uznáváme, že to pro vás asi není žádná novinka, ale je potřeba je zmínit. Některé ženy se totiž tomuto místu vyhýbají, ať už to je proto, že jim přijde divné se o mužovi bradavky "starat", nebo proto, že si mylně myslí, že mužské bradavky nejsou tak citlivé jako ty ženské. To je však mýlka. Mužské bradavky jsou totiž minimálně stejně citlivé jako mužské. A pozor, právě to, že muži nejsou na laskání bradavek zvyklí, může to u některých z nich probudit extrémně příjemné pocity, vedoucí k rychlému a silnému orgasmu. Tipy? Jemně masírujte okolí bradavek jazykem, pomalu se přibližujte ke středu a nakonec jemně použijte i zuby!

Čtěte také: Dobrý profil na seznamce – to je věda

2) Místo mezi patou a kotníkem

Teď už se přesouváme na místo, o kterém drtivá většina žen neví. Na naší noze se totiž nachází jedna velmi zajímavá erotogenní zóna. Místa okolo kotníku jsou dokonce nervově propojená s pohlavními orgány. Pokud najdete to správné místo u vašeho přítele, garantujeme vám, že bude velmi příjemně překvapený. Zkuste masáž chodidel a postupně se dostat až k tomuto místu. Když budete mít šikovné prsty, jistě se nějaký efekt dostaví. Plusové body zaručeny!