12. července 2017
Máte pocit, že k vytvoření dobrého uživatelského profilu na internetové seznamce stačí trocha kreativity a štěstí? Tak to se tedy pěkně pletete. Pokud chcete být úspěšná, je to mnohem náročnější.

Partnera si hledá na internetu čím dál více lidí. A vzhledem k tomu, že tu skutečně můžete najít toho pravého, je vytvoření uživatelského profilu stejně důležité jako příprava na první rande. Na co si dát pozor?

1. Vaše uživatelské jméno

Copak je komu po jméně? Takřka úplně všechno, je to totiž vaše první šance udělat dobrý dojem. Muže údajně více za­ujmou jména, naznačující jistou fyzickou přitažlivost. Jsou to jména, která obsahují slova jako „pěkná“, „blond“, nebo dokonce „sexy“ (ženy naopak zase preferují jména, obsahující slova jako „inteligentní“ nebo „podnikavý“). Ale pozor, to není všechno! Záleží totiž také na abecedě. Většina seznamek podle ní řadí jména poten­ciálních partnerů, což znamená, že uživatelská jména začínající na A mají větší šanci na úspěch než ta, která začínají na Z. Proto si své jméno vybírejte velmi pečlivě.

2. Vaše fotky

Fotky u profilu zvyšují vaše šance. Vyberte si profilovou fotku, na které se usmíváte přirozeně (tím je myšlen úsměv, který přitáhne pozornost, ne ten umělý typu „někdo mě fotí“). Když přitom budete mít ještě hlavu nakloněnou na stranu, budete navíc působit hravě a/nebo tajemně, což je rozhodně plus. Pokud můžete na seznamku nahrát fotek víc (v dnešní době to umožňuje už většina), doporučuje se vybrat i skupinové fotografie, ideálně takové, kde jste uprostřed skupiny lidí. Vzbudíte tak automaticky dojem, že jste zábavná dívka, kolem které se točí dění. Bonusové body získáte, když se na fotce dotýkáte něčí ruky nebo ramene, protože „ten, kdo se někoho dotýká, je vnímán jako osoba s vyšším společenským statusem“ a stoupne v žebříčku atraktivnosti.

A to není všechno! Čtěte dál…