20. září 2018
Chcete nastartovat svou kariéru? Chytit nový vítr? Setkat se s ženami, které ­stejně jako vy řeší, jak skloubit ­kariéru a osobní život? Zveme vás na den plný elánu, energie i nových nápadů. Věnujte ho sama sobě!

Program workshopu je šitý na míru našim čtenářkám. Pro každou, která chce pracovat sama na sobě, rozvíjet svou kariéru anebo začít s vlastním podnikáním, a také pro každou z nás, která se chce správně ­prezentovat na sociálních sítích. Odpolední blok se zaměří na stres a starosti, které ženy dnešní doby zažívají, když potřebují skloubit kariéru i péči o rodinu, partnerství –­ anebo jen nemají dostatek času samy pro sebe.
Kromě skvělých řečnic se můžete těšit na doprovodný program. Víme, jak je složité „ukrást“ si pro sebe celý den, a tak se postaráme o to, aby byl nezapomenutelný! Ve spolupráci se značkou Eucerin jsme připravili kosmetický koutek, v němž si budete moct vyzkoušet nové produkty a nechat diagnostikovat potřeby své pleti. Čeká na vás také vizážistka značky Lancôme, která vás nalíčí. Značka CCC představí trendy obuv pro nadcházející sezonu. A samozřejmě se také potkáte s redakcí!
Registrujte se od 20. 9. od 15 hod. na kariera.jenprozeny.cz.

Kdy: 26. 10. 2018 (11–16 hodin)
Kde: Praha
Vstupné: 1450 Kč (V ceně vstupenky je též občerstvení a dárek na odchodnou.)

Podrobnosti o programu workshopu se dozvíte v aktuálním vydání Ženy a život, které je právě v prodeji. S novou přílohou Kariéra jen za 35 Kč!