16. ledna 2018
Podle numerologa Patrika Balinta má rok 2018 naději stát se rokem splněných přání. Takže? Máme se na co těšit!

● Roku 2018 bude vládnout číslo 11, jehož součtem je číslo 2. Po silně mužském období nás čeká silně ženský rok s výrazným emočním naladěním a touhou po sebepoznání. Koncové číslo 8 mu dodává nádech rovnováhy, takže po ­poznání bude nutné najít vnitřní střed a uklidnit se.
● Ženy dostanou po delší době velký prostor. Jestliže ho udrží v rovnováze čísla 8, může se ženský svět posunout do jiného stavu. Je to příležitost něco dokázat, posunout a vytvořit a dostat na povrch více ženskosti. Pa­triarchální svět, v němž ještě žijeme, se tomu sice dost brání a bojí se ženské síly a jemnosti, ale rok 2018 půjde neza­stavitelně více dovnitř a bude vytahovat všechno, co se tam za poslední léta dostalo. Pokud jsme doposud dovnitř dávali samé skvělé „suroviny“, budou vycházet výhradně dobroty, a naopak.
● Skryté věci se začnou odhalovat a odhalené ještě více poznávat. Rok 2018 přinese spoustu překvapení v mezilidských vztazích. Bude nás tlačit do přirozeného projevu, který nemusí být pro všechny přijatelný. Kdo však hodně překročí hranice, bude to mít opravdu těžké. Číslo 8 je číslem rovnováhy a ta by měla být v roce 2018 nastolena za každých okolností.
● Ženský princip se týká zejména cykličnosti, emocí a péče. Rok 2018 nám v těchto oblastech připraví radosti i strasti.

Cykličnost

V roce 2018 se věci mohou opakovat a my si s tím nebudeme umět poradit. Opakování je však matka moudrosti. Pokud se nám nebude dařit projevovat moudrost a aplikovat ji do života, život nám naše činy vrátí k opětovnému projednání. Měli bychom se připravit na rok, který nám nic neodpustí, ale pokud půjdeme správným směrem, dostaneme dary v podobě uzavření rozjetých problémů. Nadcházející měsíce nám budou dávat silné zpětné vazby o naší cestě životem.

Emoce

Rok 2018 bude odhalovat emoce a tlačit do jejich projevování mnohem více než roky předchozí. Lidé se v roce 2018 více „vybarví“. Budeme si zvykat na emoce na místech, kde jsme je možná předtím neviděli. Kdo se se svými pocity spojí a ztotožní, získá v roce 2018 výhodu. Kdo se jim bude bránit, ocitne se v boji a vnitřním konfliktu, který nemůže vyhrát.

Péče

Emoce a zpětné vazby námi budou hýbat po celý rok, ale jedno budou mít společné – tendenci obrátit se v dobré. Péče a pomoc někdy přijde později, ale lze v ni doufat i v těch nejneočekávanějších chvílích. Pomoci si lze i poznáním, že vnitřní konflikty máme čistě ve svých rukou a rozhoduje postoj, který zaujmeme.

JAKÝ BUDE ROK 2018 PODLE KARTÁŘKY A ASTROLOŽKY? To vše se dočtete v aktuální Ženě a život, která je právě v prodeji.