9. února 2018
Slovenská herečka Zuzana Šulajová, kterou známe ze seriálu Až po uši nebo z filmu Příběhy obyčejného šílenství, působí na první pohled křehce a bezbranně, ale ve skutečnosti má v sobě velkou sílu a odvahu jít svou vlastní cestou.

Váš partner a otec vašich synů herec Jan Révai je na tříměsíční dobrodružné ­výpravě po Střední Americe. Jak se cítíte v roli slaměné vdovy?

Dobře, protože jsem na ni byla připravená. Honza svůj motorkářský výlet plánoval skoro rok a já byla u toho. Sledovala jsem, jak se to celé vyvíjí, a hlavně jak moc se těší. Od začátku jsem mu to přála a byla ráda, že si našel parťáky Pavla Lišku a Hynka Bernarda. Se mnou totiž nic takového nemá šanci zažít – nejsem dobrodružný typ. Nejraději mám moře a pláž. Musím vědět, kam jedu a co přesně mě tam čeká. Cesty do neznáma nejsou nic pro mě.

Jak to bez táty zvládají vaše děti – sedmiletý Jakub a ­čtyřletý Matěj?

Starší dobrovolně převzal žezlo a pomáhá. Hlídá a usměrňuje toho mladšího, takže všechno bez problémů stíháme. Navíc žijeme v době moderních technologií – Honza s námi sice není, ale pravidelně se nám ozývá. Kluci ho vidí na obrazovce počítače a normálně si s ním povídají. Vědí, že se za pár týdnů vrátí domů, a jsou v pohodě.