27. prosince 2017
V ložnici je tak mrtvo, že zarůstá hřbitovním kvítím… Už si ani nevzpomínáte, kdy jste „to“ dělali naposledy? Obáváte se, že plamínek vášně se nedá vzkřísit? Je na čase s tím něco udělat!

Sex je parádní věc, jenže v dlouhodobém partnerském svazku to s ním může jít docela rychle z kopce. Péče o domácnost, nějaké to dítě, které je potřeba nakrmit nebo mu zkouknout úkoly, do toho starosti v práci. Jenže sex ke kvalitnímu vztahu prostě patří – ani ne proto, že je příjemný, jako spíš proto, že mezi vámi prohlubuje intimitu a pocit blízkosti. Jestli to spolu hodláte táhnout opravdu dlouho, tak se intimita sakra hodí.

Zlepšení na tomto poli ovšem neznamená jednou za týden předvést super výkon nebo si v sobotu obléct sexy prádlo – spíš jde o to, aby se milování stalo součástí zvyku. Ano, je to tak. A pokud chcete mít více sexu (a prožívat mezi sebou intimitu), měli byste si vybudovat správné návyky. Zkuste tedy napodobit sexuálně spokojené páry a osvojte si pravidla, jimiž se podle sexuologů řídí. Není to nic složitého, nejsou k tomu potřeba žádné speciální hračky ani ­akrobacie, prostě stačí vědět, co máte dělat, a nepolevovat…

Pro začátek vyzkoušejte pár maličkostí:

Myslíte to s navrácením lásky do vašeho vztahu vážně? Vyzkoušejte základní pravidla!

Zamkněte dveře do ložnice
Máte-li jistotu, že se nikdo (čti: děti) najednou nezjeví ve dveřích, když jste zrovna v nejlepším, věci probíhají mnohem uvolněněji.
● Vykažte za dveře elektronická zařízení
Ne telefonu, ne televizi, ne tabletu! Nuda? Zkuste si před usnutím najít lepší zábavu…
Nejezte moc pozdě
Půjdete-li do postele s prázdným žaludkem, budete mít větší chuť se milovat. Lepší než se nacpat po osmé, je dopřát si večeři s dětmi.
Cvičte
Žádný strach, cvičení vás neuondá, naopak, budete mít po něm větší chuť se milovat.
Zahoďte to vytahané pyžamo
Nemusíte se balit do sexy krajek, ale zase nechoďte do postele jako strašák do zelí. Zkrátka si na sebe vezměte něco hezkého.

Spoustu dalších skvělých tipů, jak si do života přivést víc sexu, najdete v aktuálním vydání Ženy a život, které je právě v prodeji. I s přílohou Ezoterika jen za 35 Kč!