27. listopadu 2018
Jaké aplikace byste měla používat při vytváření stories, tedy příběhů, které na vašem profilu vydrží 24 hodin a poté dojde k jejich smazání?

Aplikace pro vás vybírá Lea Gürtlerová, které se stará o Instagram Ženy a život.

1. PREVIEW

Povedená aplikace, která nabízí i několik filtrů pro vytvoření krásných motivů, nástroje pro úpravy, ohraničení a další. Pomůže vám s výběrem nejlepších hashtagů a postará se i o monitoring postů. Začněte se dívat na váš profil jako na celek a snažte se ladit fotky třeba do stejné barvy

NÁŠ TIP: Beauty aplikace, které potřebujete mít v telefonu

2. UNUM

Aplikace je vhodná hlavně pro ty, kteří mají více účtů, umožňuje totiž jako jedna z mála přihlášení na více profilů v bezplatné verzi. Nabízí i analytické nástroje, které zjistí, kdy je nejpříhodnější čas na postnutí vaší fotky či které hashtagy jsou pro vás nejlepší. Svůj post si můžete nastavit i do budoucnosti a aplikace vás v den zveřejnění upozorní.

Čtěte také: Co právě teď frčí na Instagramu? #1

3. PLANN

Chcete mít silnější branding a větší kontrolu nad tím, jak vypadá vaše mřížka Instagramu? Pak je tu další aplikace. Jako jedna z mála nabízí přidání médií nejen z galerie fotek, ale i z dropboxu, google drivu nebo přímo repost fotek z jiných profilů, včetně jejich označení a hashtagů.

Čtěte také: 5 beauty aplikací s virtuální realitou, díky kterým ušetříte za kosmetiku

Jaké další aplikace vám usnadní a zpříjemní život na Instagramu, se dozvíte v článku v aktuálním vydání Ženy a život. Které je právě v prodeji. S nádhernou vánoční přílohou Chuťovka jen za 35 Kč!