7. února 2019
Copak že je Baby Bump? Přece těhotenské bříško! Pokud si otevřete svůj Instagram, určitě na vás na hlavní stránce vyskočí nejedna fotka vaší těhotné kamarádky, oblíbené influencerky či celebrity. Které z nich jsou právě „v tom“?

Příchod miminka patří k důležitým kapitolám života, a pokud jste na In­stagramu online a postujete fotky ze života, není důvod bříško na fotkách skrývat.

Oblíbené hashtagy, které čítají na tisíc fotek, jsou i #mumbod ­a #postbabybody (oba se dají přeložit jako tělo po porodu). Ženy z celého světa zde ukazují své dokonale nedokonalé tělo po narození miminka, nestydí se ukázat realitu, včetně strií či vytahané kůže. ­

@KENZAS
Sedmadvacetiletá Švédka Kenza Zouiten Subosic je známá hlavně jako blogerka a modelka. Se svým manželem Aleksandarem Subosicem vytvořili i fashion značku @ivyrevel. Miminko Bebor se má narodit na začátku června.

@NAOMIGENES
Milovnice módy a vášnivá shopaholička bund. Naomi najdete jak na Instagramu, tak i na YouTube, kde vás například naučí svůj oblíbený denní make-up. Sledovat můžete i její blonďatější verzi, sestru @summer.bianca.

@LINNJACOBSSON
Nadšenkyni do cvičení nezastaví ani těhotenské bříško. Její IG profil je stále plný fitness videí, podle kterých můžete cvičit i vy. Linn nabízí také různé programy, jež lze stáhnout do mobilu, více na linnjacobsson.com.

@KAYLA_ITSINES
Mladá Australanka stojí za založením aplikace Sweat. Vytvořila i oblíbené fitness e-booky a její komunita #BBG stále roste. Právě teď je v šestém měsíci těhotenství, ale na její štíhlé postavě to není moc patrné. Pokud byste se chtěli podívat, s jakým krasavcem miminko čeká, mrkněte na profil jejího manžela @tobi_pearce.

@SARAHS_DAY
Youtuberka, která se zajímá o přírodní produkty, funkční školení, zdravé recepty. Na jejím blogu najdete zajímavé články, např. proč máte přestat počítat kalorie nebo osm tipů, jak udržovat a milovat zdravou stravu. Její miminko se chystá brzy na svět – je již v osmém měsíci těhotenství.