11. července 2017
Užijte si nejžhavější čtení letošního léta! Přílohu, bez níž nechcete odjet na dovolenou!

Jaké zajímavé čtení vás čeká v časopise?

Móda & krása:

Dovolená u moře
Klasické Řecko, španělské rytmy či surfování na portugalském pobřeží – přeneste si prázdniny i do svého šatníku!
Ráno na pláži
Volány, síťovina, průsvitné ­látky… Jednoduché kousky s grafickými vzory a jejich kombinace vytvářejí nadčasový a chic módní styl.
Letní proměny
Léto je čas, kdy se chceme líbit dvakrát víc než jindy. A přitom potřebujeme účes, který ve vedru nezkrepatí, líčení, které se při koupání nerozmočí… Jaké letní procedury vám o dovolené usnadní život? Vyzkoušeli jsme!

Rozhovory

Mahulena Bočanová
S Mirkou Srdínkovou si povídala o prázdninách a zasloužené ­dovolené, ale také o tom, že skuteční muži vymřeli už ­kolem středověku.
„Už vím, co v životě chci, a co ne,“
tvrdí herec Jaroslav Plesl. ­S příchodem čtyřicítky dozrál a našel vnitřní rovnováhu. Jak k téhle proměně došlo?
Aby už nebyl důvod být nemocná
Lékařka Pavla Koželuhová chce být svým pacientům průvodkyní na cestě ke zdraví, musela se proto ale nejdřív sama zbavit ­samaritánského komplexu.

Sex & vztahy

Sexuální výchova
Probírání intimností je v některých rodinách populární asi jako trhání zubů a jinde se zas o menstruaci konverzuje jako o počasí. Co je pro dítě nejlepší?

Příběhy

Žít naplno s chromozomem navíc
Když se manželům Hečkovým narodila druhá dcera, radost vystřídal šok. Dozvěděli se totiž, že Anežka bude žít s Downovým syndromem…
Někdy se vám život vymkne z rukou
Jaké to je, žít s gamblerem, ­přijít o střechu nad hlavou, vidět, jak se váš bratr řítí do drogového pekla, a do toho všeho vychovávat malé dítě? Simona Votyová to ví, protože to zažila.

Jídlo

Dobroty na ohni
Grilovat nemusíte jen maso. Nad žhavé uhlíky se skvěle hodí i houby, sýry a zelenina. Vyberte tu správnou marinádu a letní ­kulinářský zážitek je na světě!

Dekor

Concept story
Obchodů, které svůj koncept prodeje zakládají na originálním nápadu, i u nás valem přibývá. Nabízejí kvalitní design, autorskou tvorbu i vintage módu, zkrátka vše, co právě letí. A především obrovskou porci inspirace.

Fejetony

Prosím, zachovejte klid
Překvapivé postřehy o dnešním světě od Emmy Brannan.
Že tě vezmu pádlem ­naplocho?!!
Bára Vajsejtlová vyrazila s dětmi na vodu. Intenzivní zážitek!
Kořeny domácí vzpoury
Víte, co je kurvítko? Robert vám to názorně vysvětlí.

A o čem se dočtete v příloze Erotika a intimnosti?

– Jak dosáhnout orgasmu, který trvá celou minutu
– Jak zdokonalit erotickou komunikaci s partnerem
– Jak vypadal milostný život ve středověku

PLUS
Sex v ložnici je… fajn, ale jak k tomu přijdou ty ostatní místnosti? Není důvod omezovat se jenom na místo, kam chodíte spát. Zkuste to klidně i na jiných místech!

Čeká vás ještě spousta dalších zajímavých článků. Nechte se překvapit! Nová Žena a život s přílohou Erotika a intimnosti je úrodeji od 12. července 2017