28. června 2017
Jmenuje se Lorna Byrne, pochází z Irska a má výjimečnou schopnost – od útlého dětství vidí a komunikuje s anděly, jejichž nejdůležitějším posláním je pomáhat lidem. Nevěříte? Přečtěte si náš rozhovor...

Lidé o vás mluví jako o vizionářce, léčitelce nebo médiu… Jak se vidíte vy sama?

V první řadě jsem obyčejný člověk jako kdokoli jiný. Ale když už bych se měla nějak popsat, použila bych slovo posel. Píšu knihy, v nichž předávám poselství, cestuju po světě, přednáším. Mám určitý dar, díky kterému měním životy druhých – od malých dětí až po dospělé, což prosím neberte jako vychloubání. Lidé se mi svěřují se svými osudy, žádají o radu, o požehnání a pak se po určité době vracejí, aby mi dali vědět, že už se na svět dívají jinýma očima. Jsem šťastná, když vidím, že se jejich život změnil k lepšímu.

Opravdu jste jediná na světě, která anděly vidí fyzicky?

Andělé mi to tak pověděli, ale já vím, že v určitých životních etapách je mohou vidět i ostatní – třeba miminka a malé děti nebo staří lidé v momentě, když se blíží čas jejich odchodu do nebe. Někdy se také anděl zjeví při nějaké velké tragédii – při automobilové nehodě nebo přírodní katastrofě. V takovém případě na sebe bere lidskou podobu, ale vy ve svém srdci víte, že to člověk ve skutečnosti není. Jen se o tom ­bojíte promluvit. Anebo to uděláte a okolí vás přesvědčí, že to byla halucinace, a vy tomu uvěříte.

Jak se na anděly naladit za normálních okolností? Chce to nějaký spe­ciální postup?

Nehledejte v tom nic složitého – ­stačí si uvědomit, že máte anděla strážného a jeho existenci přijmout jako fakt. Takový anděl je dar od Boha a máte ho proto, aby vám pomáhal. Miluje vás bezpodmínečnou láskou a jste pro něj tou nejdůležitější osobou na světě. Pečuje o vás, ale zároveň naprosto respektuje, že máte svobodnou vůli.

Jak takový anděl strážný vypadá?

Třeba ten váš je dneska oblečený stejně jako vy, jen vyzařuje mnohem sytější barvy. Právě teď se nad vámi sklání a mírně se pohybuje… Ono se to těžko popisuje. Když se mi takový anděl otevře a ukáže v lidské po­době – jinak je totiž vidím jako světelné sloupy – jeho vzhled se může měnit. Záleží na tom, co ve svém životě právě řešíte nebo potřebujete.