30. května 2017
Další jarem a barvami nabité číslo je pro vás připravené! Co v něm najdete?

Speciál: letní cestování

Tři, dva, jedna, relax! Na dovolené si máte odpočinout, načerpat nové síly, opálit se, zkrásnět, vyblbnout se a něco nezapomenutelného zažít. Inspirujte se!
Appky pro cestovatele Kupujete letenky, hledáte ubytování, sháníte turistické informace? Máme pro vás tipy, jak být v zahraničí připravena na cokoliv. Potřebujete jen mobil a v něm pár aplikací.
Proč cestovat? Při cestování nejde jen o památky, pláže a zážitky. Jde o to, co to s vámi vnitřně udělá.
Anketa: Kam o prázdninách Máte svá oblíbená místa, kam se rádi vracíte? Nebo toužíte objevovat úplně nová a hledáte inspiraci? My v redakci se s vámi rádi podělíme o své tipy. Nezklamou!

Rozhovory

Ewa Farna Populární zpěvačka má za sebou čerstvě i jeden mimoumělecký úspěch – zvládla náročný běžecký závod. Lenka Švábová si s ní povídala v době, kdy se Ewa na svůj velký běh teprve připravovala.
Svůj sen si už žiju Tenorista Petr Nekoranec je mladý, sympatický a většině svých vrstevníků na hony vzdálený jak svými zájmy, tak obrovskou pílí, sebezapřením a odhodláním. A také slibně rozjetou hvězdnou operní kariérou.
Nejlepším výživovým poradcem jste vy sami Josef Tóth patří k nejvyhledávanějším výživovým poradcům v ČR. Na jeho jídelníčky se stojí fronty a kalendář má plný až do konce roku. Kudy podle něj vede cesta za vytouženou postavou?

Kariéra

Seznamte se „Někdy zaměňujeme úspěch a štěstí,“ říká koučka Katarina Emma Schapiro. Popisuje, jak jí samotné před dvaceti lety docvaklo, co musí začít dělat jinak, aby měla v duši klid. 

Sex

Jen to trošku připepřit Tentokrát žádná akrobacie a bláznivé pomůcky. Máme pro vás tipy, které zlepší váš sexuální život. A nebude vám při tom trapně, nezmrzačíte se ani neskončíte na policejní služebně.

Móda & krása

Velká sluneční jízda Užijte si léto naplno. S novými super lehkými, ale přesto účinnými přípravky před, při i po slunění vás už nic nezaskočí!
Dobrodružná výprava Jaké módní nezbytnosti si sbalit do kufru na dovolenou a co pořídit až na místě? Poradíme vám, jak si užít léto v Evropě i daleké Asii nebo Americe.

Jídlo

Paleo znamená Jez, když máš hlad Foodblogerka Michaela Luňáčková vypráví, jak se dostala k vaření a paleo životnímu stylu a co je na něm tak zvlášního. Vařte s ní kvalitně, barevně a zábavně!
Hvězdný souboj Okusit za jeden večer celé menu hned od dvou michelinských kuchařů, to je výjimečná událost i pro kulinární redaktorku Zdeňku Skokanovou Němcovou.