16. května 2017
Desáté číslo letošního roku je na světě. Na stánky míří i s krásnou přílohou, v níž najdete spoustu tipů, jak milovat své tělo, i když není dokonalé! Na co dalšího se můžete těšit?

Podporujeme Avon pochod

Bylo to o prsa – Zpráva, že máte rakovinu prsu, je víc než zdrcující. „Uzdravím se? Budu to pořád já? I bez prsou?“ Bára Vajsejtlová vám představí tři ženy, které si touhle nepříjemnou zkušeností prošly.
Rozhovor s lékařem – Ondřej Měšťák je známý ­plastický chirurg, který ženám po onkologickém onemocnění pomáhá, aby se znovu cítily jako skutečné ženy.
Neřeš a pojď – To je heslo letošního Avon Pochodu. Jako každý rok se zúčastníme a zveme i vás. Jdete s námi? Tak se uvidíme 10. června na pražské Štvanici.

Vztahy a sex

Pět chyb v ložnici – Děláme je všichni. Vy ale už ­nemusíte. Přečtěte si, které jsou ty nejčastější, a naučte se, jak se jim vyhnout!
Podvedla jsem… – A co teď? Občas se to prostě stane. ­Zatoužíte po dobrodružství a podlehnete kouzlu jiného muže. Jak s tím pocitem žít dál? Jak byste se měla zachovat? Poradí Emma Brannan.

Speciál: DĚTI

Běží liška – Dokážete si představit, že byste trávili pracovní dobu debatami o podobě myších stop? Zaměstnání Šárky Svobodné je snem všech knihomolů, kteří neztratili kontakt se svou dětskou duší.
Tak co jim koupíme? – Ať je jim jeden rok, či sedmnáct, pořád něco potřebují, chtějí, vyžadují… V našem ma­nuálu se rozhodně inspirujete.
Každé dítě by mělo vyrůstat v rodině – Markéta Švejdová a Petar Erak pomáhají lidem, kteří se rozhodli pro nelehkou životní roli adoptivního rodiče nebo pěstouna. A připravují je na všechna možná úskalí, protože těch je na této cestě víc než dost. I když se shodují: „Na vše se předem nikdy připravit nelze.“
Děti neutáhneš na vařené nudli… – Zpěvák skupiny Vypsaná fiXa se občas proměňuje v Kapitána Vejfuka – frontmana kultovní formace Mixle v Piksle.

Móda & krása

Plné ruce práce – Být maminkou na plný úvazek vyžaduje oblečení pohodlné, s jednoduchými střihy a snadnou údržbou, ale i přitažlivé a souznějící s módními trendy, abyste se v něm cítila skvěle.
Beauty revoluce – Maska s konzistencí připomínající pudink, hřeben, jenž vám pomůže od stresu… Kosmetické firmy se dnes předhánějí, kdo vymyslí originálnější zkrášlující produkt – vítejte ve světě hravých vychytávek!

Jídlo

Menu pro kamarádky – Skvělé, lehké a lahodné menu pro dámskou jízdu!

Cestování

Jarní výlety – Pavla Apostolaki vás pozve do Lucernu i na pohádková místa slovenského Gemeru.