6. května 2017
Kdo si počká, ten se dočká – to platí  i v sexu. Pokud stojíte o orgasmy, ze kterých se vám zatočí hlava, vyplatí se – než na to vletíte naostro – dát si trochu práce s přípravnou fází.

Hledání tajemných míst…

Většina z nás (doufejme) dobře ví, jak fungují naše obvyklé erotogenní zóny. Nicméně existují i místa, do kterých byste to na první pohled neřekli. „Jedno z nich je například drobná prohlubeň kousek nad klíční kostí směrem ke krku,“ prozrazuje Leah Millheiserová, lékařka a vedoucí pracovnice Stanfordské univerzity v oblasti ženské sexuologie. „Kůže je na tomto místě tenčí, nenajdeme zde moc silnou tukovou tkáň, proto podněty zaměřené na toto místo vyvolávají silnější vjem.“ Platí to jak u mužů, tak u žen. Polibky, laskání, dokonce i jemné kousání budou v této oblasti příjemné. A když ho budete na tomto místě jemně škrábat, můžete se těšit, jak mu rozkoší vyskočí husí kůže.
A pak je tu ještě lícní nerv, který obepíná rty a koutky úst. „Tato oblast je velmi citlivá na dotek, bývá ovšem často přehlížena, protože lidé se většinou soustředí jen na rty,“ říká sexuoložka Rachael Rossová. Při líbání se tedy neostýchejte přejíždět jazykem i po okraji jeho horního rtu. Uvidíte, že se brzy začne třást rozkoší. Částečně to bude i tím, že to nebude čekat, což dodá celé záležitosti další vzrušující rozměr.

Nemáte čas? Zkuste Báječný pětiminutový sex