19. dubna 2017
Noc strávená nekonečným milováním? Na něco takového se nezapomíná. Jenže co dělat, když vás tlačí čas? Prozradíme vám, jak si užít dokonalou rychlovku!
1 / 3

Jestliže se vám nechce strávit sexem celý večer, poradíme vám, jak si skvěle užít v pěti minutách. A nebo i rychleji!

Předehra

Je to tak, jak to je – ženám většinou trvá trochu déle, než se nažhaví. ­Jenže předehra by nám nabourala náš pětiminutový limit! Pokud je to i váš případ, možná bude lepší odbýt si předehru ještě před tím, než přistoupíme k samotné akci. Nejsnazší je zapojit představivost. „Dokonce i pár minut fantazírování třeba při četbě erotické knihy ve vlaku nebo při představě toho, co s vámi partner bude provádět, může pomoci na­startovat vaše vzrušení,“ tvrdí Debby Herbenicková, autorka knihy Sex ­jednoduše.

Zvolte správné místo

Lokace je vždycky důležitá a pro rychlovku to platí obzvláště. Není divu – půlka zábavy (a spousta vzrušení) pochází z neotřelosti celé situace, ba dokonce i z rizika, že vás někdo načapá. „Ideální místo v sobě nese prvek spontaneity, zkuste to někde, kde to obvykle neděláte,“ doporučuje Lieserová. Kde třeba? V kanceláři, v parku, na schodišti, zkrátka „kde­koli, kde hrozí určité riziko, ne ovšem skutečné nebezpečí“, radí Joel Block, sexuální terapeut a autor knihy ­Umění rychlovky.

1 / 3