21. března 2017
Další číslo časopisu Žena a život bude od zítřka v prodeji. Navíc s krásnou jarní přílohou Chuťovka!

Žena roku 2017

Vyhlašujeme další ročník soutěže Žena roku! Přihlaste sebe, členku své rodiny, kamarádku, spolupracovnici nebo známou, prostě skvělou ženu, kterou znáte! My vám naopak představíme členy poroty, ale i ženy, které nás inspirují a které obdivujeme.

Móda & krása

Představujeme jarní trendy! Milujeme, když můžeme odhodit kabáty a jarně se obléknout do lehkých látek, pestrých barev, nápaditých kombinací. A nesmí chybět boty pro každou příležitost.

Anti-age péče: Seznamte se s kosmetickými novinkami v boji proti vráskám. Co používat, když je vám 30, 40, 50, když cílem je být krásná v každém věku?

Rozhovor

V hereckém rejstříku Václava Neužila najdete i mouchu nebo zamilovaného delfína. A tak není divu, že ví, jak důležitý je relax: „Převtělovat se do někoho jiného je stejné jako bagrem hrabat hlínu – náročné a vyčer­páva­jící,“ říká Václav Neužil.

Vztahy

Sendvičová generace: Víte, kdo to je? Čtyřicátníci, kteří pečují o své děti a zároveň o staré a nemocné rodiče. K tomu chodí do práce. A připadají si jako kus salámu, který svírají z obou stran krajíce obtížně slučitelných závazků. Pokud to už neprožíváte, tak vás to čeká…

Sex

Porno: Můžete jej použít jako inspiraci, nebo se od něj máte raději držet dál, protože vám naruší intimní život?

Sport

U cvičení tančete! Tělocvičny ovládla cvičení inspirovaná latinskoamerickými tanci i baletem. Které vyzkoušíte?

Cestování

Madeira – Přesto, že je to ostrov sopeč­ného původu, užijete si na něm dovolenou i s dětmi.

Jídlo

Neodolatelné vafle: Sladká snídaně či fantastický dezert – na tuhle belgickou dobrotu sice potřebujete vaf­lovač, ale stojí to za to!