28. června 2016
Prázdninové lásky, probdělé noci, splněné sny, nepoznané dálky, daleké obzory. Léto nám toho tolik nabízí! Čím letos překvapí právě vás, co vám přinese a na co byste se měla připravit? To vše se dozvíte z naší předpovědi.

Předpověď pro nejkrásnější měsíce v roce pro vás tentokrát připravila Martina Lukášková, která se astrologii věnuje už téměř dvacet let. Jako astroložka se zaměřuje na pomoc lidem v krizi, při rozhodování o směru životní cesty, při pochopení vztahů a v osobním rozvoji. Ve své práci využívá vzdělání z psychoterapeutických výcviků. Profesi astroložky přirovnává k činnosti indiánského stopaře, pomocí astrologické symboliky totiž pomáhá lidem najít cestu z obtíží tak, aby opět získali schopnost sami se v dané situaci správně rozhodnout.

A jaké podle ní bude letošní léto? „V červnu ještě potrvá napětí, které tlačí společenský vývoj do značně vyhrocených okamžiků. Nástup července přinese určitá dočasná řešení. V osobní rovině bychom si měli celý měsíc plně užít a konečně si odpočinout. Díky Venuši ve Lvu a Marsu ve Střelci nás čekají mimořádně teplé dny. Na nás je, abychom s rozvahou hospodařili s vodou a dávali pozor na volný oheň. Srpen bude nejdříve bujarý a uvolňující, ale záhy vstoupí Venuše do Panny – v souvislosti s tím přijde ochlazení, častější bouřky a deště, což se odrazí i v rovině našich vztahů. Nabídnou se nám však vhodné dny pro výlety, túry, poutě, ale i pro rekonstrukce, opravy a drobné činnosti v domácnosti.“

Horoskop pro jednotlivá znamení najdete v Ženě a život č. 13 na straně 6-19!

KOUPIT VYDÁNÍ ČASOPISU S TÍMTO ČLÁNKEM