22. března 2016
Do třetice všeho dobrého! To přejeme letošnímu, již třetímu ročníku soutěže věnované těm, které si titul Žena roku právem zaslouží. Přihlaste se i vy, bude nám velkou ctí vás poznat. 

Soutěž Žena roku vznikla před třemi lety proto, že jsme v redakci čím dál častěji žasli nad neobyčejnými příběhy a osudy žen, které něco úžasného prožily, dokázaly nebo vybudovaly. A přišlo nám líto, že o jejich hodnotách můžeme „jen“ psát, když by si mnohdy zasloužily minimálně metál. Anebo titul, který dotyčné skutečně ocení a odmění. Dnes tedy startuje už třetí ročník úspěšné soutěže určené ženám, jako jste vy. Neváhejte proto, jestli jste pro účast v ní dost dobrá, zajímavá nebo inspirativní, a prostě se nominujte! Není nic, co by vám v tom mělo bránit. Naopak by vám vaše rozhodnutí mělo usnadnit letošní rozšíření soutěže o jednu kategorii, tedy celkem na tři: BYZNYS (je určena všem ženám podnikatelkám, byznysmenkám či charitativně činným), FRIEND (matky, babičky, přítelkyně, sestry) a novinka INTERNET (pro ty, které si skvěle vedou se svými weby, blogy, e-shopy nebo v aktivitách na sociálních sítích). 

V případě, že máte ve svém okolí ženu, kterou obdivujete, ať už pro její znalosti, dovednosti, schopnosti, nápaditost, jedinečnost či sociální cítění, nominujte ji do jedné ze dvou kategorií BYZNYS nebo INTERNET. Pokud nepochybujete, že by si nominaci na titul Žena roku 2016 zasloužila osoba zahrnující své okolí láskou, péčí a obětavostí, jejíž práce a snaha ale zůstává očím širší veřejnosti skryta (máme na mysli hlavně vaše nedocenitelné blízké – maminky, sestry, kamarádky, spolupracovnice…), překvapte a oceňte je svou nominací v kategorii FRIEND.    

Není důležitý věk ani národnost a nelamte si hlavu ani s vizáží. Nic z toho není pro účast důležité. Nehledáme totiž adeptky na módní mola, ale NEOBYČEJNÉ ŽENY!  

Pravidla soutěže

Soutěž začíná 23. 3. 2016 na www.zenaroku.jenprozeny.cz, kde najdete přihlašovací formulář. Součástí přihlášky musí být fotografie nominované ženy, krátké zdůvodnění, proč přihlašujete právě ji (nebo sebe), zařazení do kategorie a kontaktní údaje na vás i na nominovanou ženu, tzn. jméno a příjmení, telefon, e-mail.

Nominované ženy budou postupně představovány na www.zenaroku.jenprozeny.cz, kde pro ně budete moci hlasovat až do 10. 8. 2016. Podmínkou výhry je souhlas s uveřejněním fotografií vítězek pro marketingové účely Bauer Media. Vítězku určí hlasování čtenářek a odborné poroty. Podrobné podmínky nominací a hlasování najdete na www.zenaroku.jenprozeny.cz.

Více o soutěži najdete v Ženě a život číslo 6 na straně 7-15!

KOUPIT VYDÁNÍ ČASOPISU S TÍMTO ČLÁNKEM