9. února 2016
Neustále hledáme způsob, jak si udržet lásku na celý život. Chodíme za psychology, psychoterapeuty a ke kartářce, radíme se s kamarádkami, studujeme „chytré“ knihy.

Ale co když jsme ty nejlepší rady už dávno slyšely z úst našich babiček? Věřte, dobře věděly, o čem mluví…

1. Nespěchej

I když jste velmi zamilovaná, opravdu není důvod někam chvátat. Zkušenost říká, že ti, kdo se dali dohromady příliš rychle, šli zpravidla stejně rychle od sebe. A vy přece nehledáte muže, který vás opustí při prvním problému. Nejkrásnější na lásce je, že umí překonávat překážky.

2. Buď zdrženlivá

Reagovat na všechno ihned je nebezpečné. Raději přemýšlejte a važte každé slovo, především když se hádáte, ale i ve chvíli, kdy vás partner bude chtít o něčem přesvědčit. Říct něco později můžete vždycky, ovšem slova, která už zazněla a třeba i ranila, se berou zpět jen těžko.

3. Nechoď spát, když jsi na něj naštvaná

Jednak se vám, když s vámi cloumá vztek, bude špatně usínat. A za druhé se ráno s největší pravděpodobností probudíte bez nálady a nedořešené trable se vám dál budou honit hlavou. Raději tedy, ještě než si půjdete lehnout, zkuste zapříst hovor a proberte to. Každý spor by měl být pohřbený, než skončí den.

Další rady najdete v Ženě a život č. 3 na straně 54-55!

KOUPIT VYDÁNÍ ČASOPISU S TÍMTO ČLÁNKEM

Dala vám babička dobrou radu pro soužití s muži? Podělte se o ni s námi! Diskutujte na Facebooku Ženy a život. Autorky dvou nejzajímavjěších příspěvků získají balíček omlazující kosmetiky z Mrtvého moře Minus 417 v hodnotě 1850 Kč, www.nuspring.cz 98% žen i mužů potvrdilo omlazení pokožky při použití řady kosmetiky z Mrtvého moře Time control. Vyhlaďte drobné vrásky i vy a zpomalte proces stárnutí s balíčkem Time control s Obnovujícím aktivním pleťovým sérem a Zpevňujícím krémem  proti vráskám.