Na tomto místě najdete jména výherců všech našich soutěží.

Reproduktor Sony získává:

Němcová Iveta, Liberec

Braun získávají:

Abrahamová Jaroslava, Praha 2
Hanáková Klára, Brno
Oliverová Jiřinka, Ústí nad Labem

Výherci soutěže s kreditní kartou STYLE od Raiffeisenbank:

Petra Zapletalová, Břeclav
Klára Šugárková, Fryčovice
Anna Gracíková, Smidary

Harper’s Bazaar 11/18

Vůně Ariana Grande:

Lucie Klusoňová, Brno
Jana Bencová, Přibyslav
Oleksandr Vyikshyv, Praha
Monika Pathanová, Svitavy
Jana Purchartová, Plzeň

Kosmetika Rituals:

Ivana Vinská, Brno
Lucie Eva Šťastná, Žarošice
Olga Pokorná, Horní Bříza
Nikol Červinková, Vysočina
Sylva Tomková, Jihlava

Harper’s Bazaar 10/18

Kosmetiku Avon:

Ivona Pchlíková, Uherský Brod
Pavlína Caltová, Čelákovice
Nikol Viktorýnová, Bzene
Vlasta Turinská, Žďár nad Sázavou
Veronika Nejedlá, Strakonice
Markéta Nemeškalová, Praha
Veronika Zoubková, Šitbořice
Eva Zelková, Sokolov
Kateřina Hofelrová, Domažlice
Anna Stacinová, Břehy

Parfémy Lanvin:

Kamila Nevřelová, Horní Moštěnice
Marek Slezák, Veselí nad Moravou
Kateřina Svobodová, Brno

Velká vánoční soutěž

Chladicí hrnek Sage

Barbora Dvořáková, Praha 9
Petra Lelková, Česká Skalice
Tereza Sůvová, Mariánské Lázně
Marie Halodová, Tupesy
Aneta Helclová, Jince
Petra Nováková, Stará Lysá
Táňa Kozlová, Benátky nad Jizerou
Klára Zakopalová, Zlín
Nicola Voženílková, Hradec Králové
Kateřina Kajtmanová, Netolice

Balíček Laboratories Biarritz

Tereza Papežová, Křepice
Zina Raszková, Mikulovice
Markéta Riedlová, Aš

Clarins – make-up

Lucie Černá, Ostrava Vítkovice
Leona Kašparovská, Lomnice nad Lužnicí

Clarins – krém

Kateřina Höferlová, Domažlice
Dana Baresova, Praha 3

Balíček Milka

Kristina Babczynska, Karviná
Jana Šantrůčková, Praha
Jana Lisá, DUBÍ
Lucie Polášková, Vracov
Jaroslava Korpášová, Stráž pod Ralskem

Party balíček Celebration

Aneta Fendrichová, Pardubice
Jitka Kalmanová, Přerov

Etiketa – Ladislav Špaček

Petra Šedlbauerová, Most
Věra Kubešová, Strakonice
Michaela Hanzalová, Třeboň

Společenské hry Hasbro

Marie Zavadilová, Kurdějov
Kateřina Silber, Opava
Táňa Kozlová, Benátky nad Jizerou
Ivona Nešporová, Vysoké Mýto
Anežka Jahodová, Železnice

Společenské hry Spektrum

Tomáš Koblížek, Praha
Michaela Grégrová, Rohatec
Monika Sucháčková, Rajhrad

Ponožky s pohádkou

Šárka Sumarová, Košetice
Eva Hrbáčová, Hradec nad Moravicí
Hana Bednářová, Velešín