7. února 2018
Vyhlížíte jaro pokaždé, když sluníčko na chvíli vykoukne ven? Nabízíme pár tipů, jak si dlouhé zimní období zpříjemnit. Nebo si ho dokonce zamilovat!

1. Hurá do sklípku!

Zkoušela jste někdy zajít do vinného sklípku v parném létě? Jestli ano, tak chápete, že v zimě je ochutnávání vín nejpříjemnější. Jednak vás na sluníčku nemůže přepadnout nepříjemná kocovina, a taky vám nebude líto, že jste
zavřená ve vinárně či sklepních prostorách. Sklípků a výrobců vína, kde je příjemně teplo, útulno a koštuje se tam jedna báseň, je především na jižní Moravě víc než dost.

2. Hurá do tepla!

Nebojte, nebudeme vám radit, ať se vydáte do dalekých krajin. Do tepla se vypravíte jen na chvíli a navíc u toho zhubnete i nadbytečná kila. Máme na mysli Bikram jógu, která se cvičí ve speciálně vybavených studiích, která jsou vytopena na 41 stupňů. Po hodince a půl vás nejenže ovládne super pocit, ale navíc vám bude teplo, i když venku zrovna budou panovat mrazy.

Embed from Getty Images

3. Hurá na jídlo!

Stýská se vám po letní grilovačce s přáteli? Tu si přece můžete udělat už teď. Využijte chvíli, kdy je venku bílo, a uspořádejte party na sněhu. Gril vyndejte ze sklepa a těšte se na dobroty. Rozvěste lampiony, svíčky a navařte kotel svařeného vína či grogu. Nechce se vám ven? Pak uspořádejte kulinární party hezky doma v teple. Dohodněte se, že každý na ni připraví jiné jídlo. Někdo předkrm, jiný polévku, další dezert. Ochutnávejte, hodnoťte a hlavně nezapomeňte vyhlásit vítěze.

Embed from Getty Images

4. Hurá do kurzu!

A ne jen tak ledajakého! Rovnou k sexuálnímu koučovi. Ne, nechceme po vás, abyste se veřejně obnažovala. Naopak. Abyste si sex ještě víc zlepšila a uměla si ho užít. Díky novým znalostem a dovednostem se stanete mnohem emancipovanější a nezávislejší. Kurz je určen všem ženám, které se zajímají o rozvoj své sexuality a touží po hlubších erotických prožitcích. Více informací ZDE.

Tipů, jak si zpříjemnit únor, pro vás máme mnohem víc. Čtěte dál!