27. září 2017
Hollywoodská legenda slaví v těchto dnech své 49. narozeniny. Podívejte se spolu s námi na výběr toho nejlepšího z jeho bohaté kariéry.

Will Smith už více než 20 let patří mezi hollywoodskou hereckou špičku. Dvakrát byl nominovaný na Oscara za herecký výkon v hlavné roli. Natočil desítky kvalitních snímků. My jsme pro vás vybrali osmičku, kterou je potřeba vidět, i pokud nepatříte zrovna mezi jeho hardcore fanoušky.

Šest stupňů odloučení (1993)

Mysteriózní komediální drama režiséra Freda Schepise, ve kterém se Will Smith potkal na filmovém plátně s hereckými hvězdami jako jsou Donald Sutherland, nebo Ian McKellen. Will se představil filmovým divákům v roli mladíka Paula, který byl pobodán v Central Parku. Pro pomoc se dostal k prodejcům umění, manželům Kittredgových a změnil jim kompletně celý život. Je opravdu Paul synem legendárního Sydneyho Poitiera? Dozvíte se v Šesti stupních odloučení!

Muži v černém (1997)

Film, který zajistil Willu Smithovi nesmrtelnost! Ve dvojici s Tommy Lee Jonesem vystřihl vynikající herecký výkon. Tenhle akční sci-fi snímek, který letos slaví už 20 let, se nesmazatelným písmem zapsal do dějin kinematografie. Vládní agentura MiB (Men in Black) chrání planetu Země před vetřelci z vesmíru. Will a Tommy ztvárnili roli agentů J a K. Podaří se jim vypořádat se s návštěvníky z vesmíru? Nedaleko města přistál létající talíř a problémy začínají!

MIB se stal fenoménem a vznikly i další dvě pokračování. Naposledy Muži v černém 3 v roce 2012.