15. prosince 2017
Zavřete oči a zasněte se: příjemné místo v jižních Čechách obklopené panenskou přírodou, ohlušující klid, všudypřítomná pohoda, ikonický hotel ve stylu selského baroka s moderní wellness zónou a poctivou gastronomií…

To není sen. Tohle všechno najdete hodinu a půl jízdy od Prahy, v malebné vísce s názvem Malé Chrášťany.

Také patříte mezi ženy, které hledají potěchu v klidném prostředí bez stresu a každodenních starostí? Kde načerpají pozitivní energii a nechají o sebe celé dny pečovat? Pak čtěte dál!

Selské baroko v moderním hávu

Jižní Čechy nejsou proslulé pouze rybníky a jedinečnou přírodou, ale také dochovanými památkami z období baroka. Štíty, bohatě zdobené ornamenty a štuky dodávají budovám nevšední a lákavý ráz. A wellness hotel Boží Oko na historický odkaz plynule navazuje.

Zvenku vás uchvátí starobylou architekturou selského baroka, uvnitř pak originálním a designovým interiérem.

Je libo hotelový pokoj, nebo rovnou tematický apartmán?

Zájemci se mohou ubytovat buď ve dvoupatrovém unikátním apartmánu určeném pro 5 osob, kde najdou veškerý komfort včetně krbu, originálního nábytku, původní dlažby či francouzské kosmetiky, nebo mají na výběr ze dvou typů luxusních hotelových pokojů v kategoriích Comfort a Exclusive.

Samozřejmostí jsou kompletní wellness služby v podobě panoramatické vířivky, parní lázně, finské a bylinkové sauny s výhledem do krajiny, relaxační zóny, nebo posilovny.

Aby o vás bylo pečováno jako v pohádce, nabízí restaurace v hotelu Boží Oko vybrané pokrmy z české i světové kuchyně, nevyjímaje produkty od místních dodavatelů.

Víkend, který si zasloužíte

Lukrativní lokalita hotelu Boží Oko nabízí i nepřeberné možnosti výletů a volnočasových aktivit. Za návštěvu stojí malebný zámek Hluboká nad Vltavou, romantický Český Krumlov, Národní park Šumava či Netolice, jedno z nejstarších českých měst.

Přilehlá zahrada o rozloze 10 000 m² doslova vybízí k rozličným sportovním aktivitám a odreagování. Pokud holdujete lyžování, navštivte nedaleký skiareál Zadov a užijte si zimu naplno. To všechno a mnohem víc čeká na vaši návštěvu!

A skoro bychom zapomněli… pokud plánujete v následujícím období svatbu, ve Wellness hotelu Boží Oko připraví vše tak, aby se pro vás tento den stal nezapomenutelným zážitkem.

Wellness hotel Boží Oko
Malé Chrášťany 4
Sedlec, Jihočeský Kraj
www.bozioko.cz