2. března 2018
Mít profesionálně a designově vybavenou kuchyň je sen každého, pro koho je vaření koníčkem…

Ale i v případě, že si čas strávený přípravou jídel neužíváte, věřte, že se to může snadno změnit. Jak? Když bude vaše kuchyň vybavena spotřebiči, které jsou opravdu té nejlepší kvality, ale ne na úkor vytříbenému designu, není možné, abyste si vaření nezačala užívat. Přísaháme!

Soutěž o spotřebiče Amica!

Abychom vám pomohli sen o dokonalé kuchyni uskutečnit, připravili jsem pro vás soutěž se značkou Amica, významným dodavatelem široké škály domácích spotřebičů. Všechny produkty této značky jsou dokonale přizpůsobeny tak, aby plnily vaše potřeby a i ta nejtajnější kulinářská přání. Jejich perfektní design funguje bezchybně v každém typu kuchyně, a to i těch nejmenších.

Výhra

Hlavní výhrou jsou spotřebiče Amica v hodnotě 30 000 Kč dle vlastního výběru!

Jak soutěžit?

Máte recept na hlavní chod nebo moučník, který jste vypilovala k dokonalosti? Nebo oblíbený rodinný recept, který každého strávníka vždy potěší? Pošlete nám jeho znění do 15. května 2018. Registrujte se na webu www.amica.jenprozeny.cz a odborná porota poté vybere jeden příspěvek, který nejvíce zaujme. Jeho autorka/autor získá pozvání do showroomu Amica, kde si bude moci vyzkoušet a vybrat spotřebiče v hodnotě 30 000 Kč dle vlastního preferencí. Na dalších pět v pořadí, čeká skvělá napařovací žehlička.