10. listopadu 2017
Chcete styl? Nový CITROËN C3 ho má na rozdávání! Je to nejvíc funky auto na trhu!

Co čekáte od městského auta? Že bude obratné? Že se s ním bude dobře parkovat? Nová C3 toho nabízí podstatně víc! Dvoubarevné lakování dává šestatřicet barevných kombinací. Praktické Air Bumps na bocích jsou nejen stylové, ale i funkční, neboť slouží jako ochrana karoserie před poškrábáním např. při parkování. A díky parkovací kameře a chytrým čidlům vklouznete do sebemenší mezery jako profesionál.

Když budete chtít se svou C3 vyrazit na výlet, vězte, že v kufru i na zadních sedadlech je víc místa, než byste si myslela, že sedačky jsou pohodlné, a až se budete rozjíždět do kopce, oceníte asistenta pro rozjezd. Vůz udrží na místě, než vy přešlápnete z brzdy na plyn. Ostatně bezpečnost je na prvním místě. Například systém Active City Breake sám zabrzdí v případě nebezpečné situace před vozem.

Náramně nás bavila i kamera umístěná za zpětným zrcátkem. Jejím hlavním posláním je sice poskytnout cenný, až 1,5 minuty dlouhý záznam v případě nehody (systém sám uloží 30 vteřin před nárazem a minutu po nárazu), ale nebyla by to C3, aby nepřišla s nějakou vychytávkou. Můžete si s ní totiž jedním kliknutím vyfotit, co je před autem, nebo nahrát až 20 vteřin dlouhý záznam a pak ho přes bezplatnou aplikaci ConnectedCAM Citroën sdílet na sociálních sítích. Takže co si třeba uspořádat vlastní módní přehlídku?

Vychytávky CITROËNU C3:

Nová C3 může mít dvoubarevné lakování, kdy je v nabídce 9 odstínů karoserie a 3 barvy střechy. Vyberte si tu svoji!

Díky nové navigaci s velkým dotykovým displejem už nikdy nezabloudíte, a navíc máte bezplatnou aktualizaci map na celých 5 let

Chytrá kamera za zpětným zrcátkem tady není jen kvůli bezpečí. Můžete s ní fotit, nebo natáčet až 20 vteřinová videa. Nabízí široký úhel záběru (120°), vysoké rozlišení full HD, 2 miliony pixelů a vnitřní paměť 16 GB. Díky GPS umí zaznamenat místo kde byl snímek pořízen, fotky i videa můžete snadno sdílet s přáteli přes ConnectedCAM.

Konec obav
z parkování! Kamera, parkovací čidla a chytrá nápověda vám pomohou zvládnout všechny nástrahy.