31. prosince 2017
Představte si, že následující řádky reprezentují váš vnitřní svět. Odpovězte na otázky, vytiskněte a nalepte si obrázky, sepište seznamy... Vězte, že vám to pomůže k tomu, aby rok 2018 vyšel podle vašich přání a tužeb.

1. Jaké jsou vaše plány a vize?

Čeho byste v roce 2017 chtěla dosáhnout? Zapište si alespoň tři věci a zkuste si definovat, co uděláte pro jejich splnění…

2. Co vám dělá radost?

Co děláte nejraději? A s kým? Sepište si seznam činností, které vás ­naplňují štěstím a vždy vám zaručeně vlijí optimismus do žil. Klidně si sem i nalepte obrázky, které se vám líbí a jsou pro vás symbolem dobré nálady. A nezapomeňte si na tyhle akce udělat čas. Co nejčastěji…

3. Tohle jsem já!

Najděte svoji fotku, na které se sama sobě líbíte, a připněte si ji na ledničku, kde ji každý den uvidíte.

4. Nejlepší přátelé

Kteří lidé jsou pro vás nejdůležitější? Vytiskněte si jejich fotky, připněte ke své na lednici, a slibte si, že s nimi budete trávit mnohem víc času.

5. Co nebo kdo vás rozesměje?

Popište alespoň 3 věci, které vám vždy vykouzlí úsměv na tváři.

6. Takhle vypadá pohoda

Zavřete oči a odpovězte sama sobě: Jak si představuji ideální relax? ­Najděte si obrázky, které podle vás splňují představu ideálního odpočinku a pohody (šálek horké čokolády, západ slunce, oheň v krbu, kytice růží…), a vytvořte z nich koláž. Tady a teď!

7. Seznam věcí, na které nebyl čas

Taky máte seznam knih a filmů, které vám někdo doporučil, ale ještě na ně nikdy nebyl čas? Které to jsou? Zapište ty, které letos stihnete. Kolik jich dáte dohromady? Dvanáct?

8. Kam byste se chtěla podívat…

Vystavte si na pracovní stůl fotku místa, kde byste chtěla prožít dovolenou svých snů.