23. ledna 2018
Přemýšlíte, čím svého partnera potěšit na svatého Valentýna? Každému správnému muži zaručeně udělá radost dobré jídlo, sauna, a hlavně pohodové chvíle strávené s vámi.

To vše a mnoho dalšího naleznete uprostřed malebné vesničky Malé Chrášťany, obklopené nádhernou jihočeskou krajinou.

Také odmítáte každoroční valentýnské šílenství, ale přece jen byste chtěly se svým partnerem zažít něco výjimečného? Představte si stylové ubytování v památkově chráněné usedlosti, domácí atmosféru a všudypřítomný klid. Z oken se vám naskytne nádherný pohled na rozlehlou zahradu, na níž navazuje překrásná jihočeská příroda. Ideální prostředí na romantické procházky ve dvou!

Pohodlí především

Původně selské stavení vás uchvátí dochovanými stavebními prvky a ornamentální štukovou výzdobou průčelí. Vše je vkusně doplněno moderním designem. Pokoje jsou vybaveny s citem tak, aby korespondovaly s venkovským charakterem hotelu v originálním stylu selského baroka, ale zároveň splňovaly požadavky hostů na maximální komfort. Heboučké ručníky a originální francouzská kosmetika jsou samozřejmostí.

Večeře při svíčkách

Hotelový resort nabízí také příjemné posezení v útulné restauraci, kde si můžete pochutnat na prvotřídní gastronomii. Domácí produkty z nedaleké farmy a čerstvé ryby z místního rybníčku jen umocňují celkový dojem venkovského koloritu Wellness hotelu Boží Oko.

Soukromé wellness

A to nejdůležitější na závěr – wellness! Svíčky, láhev sektu a plápolající oheň v krbu…nic romantičtějšího už snad být ani nemůže. Mysl i tělo uvolníte v osvětlené panoramatické vířivce, parní lázni, finské či bylinkové sauně s výhledem do krajiny, nebo v relaxační zóně s intimním osvětlením.

Nechte se hýčkat a užijte si pohodový relax ve dvou. Ve Wellness hotelu Boží Oko se budete cítit přímo božsky… A kdo ví, třeba se v této romantické atmosféře dočkáte i více než jen vyznání lásky. V hotelovému resortu Boží Oko se totiž odehrávají skutečně nezapomenutelné svatby…