15. února 2018
Čistě přírodní základ z léčivých bylin, vzácných olejů a vonných esencí,dovážených z celého světa, byl vytvořen na základě dlouholetých zkušeností i nejnovějších výzkumů za spolupráce s řadou českých výzkumníků.

Bílý slon – Menstruace a PMS

Studie premenstruačního syndromu se různí v tom, kolika žen se vlastně tento problém týká. Udává se, že 25–50 % žen trápí určitým stupněm PMS a 8–15 % trpí vážnými příznaky. Společnost White Elephant nabízí množnost zbavit se těchto obtíží výhradně přírodní cestou.

White Elephant vyvinula unikátní bylinný přípravek za tímto účelem. Pupalkový olej je svým účinkem na PMS naprosto unikátní. Celá řada klinických studií to potvrzuje a v mnoha zemích (např. Velká Británie) schválila pupalku jako prostředek ke zmírnění PMS. Kozlík lékařský a Šišák bajkalský mají sedativní účinek, výrazně pomáhají při nervovém napětí a podrážděnosti. Andělika čínská (dong quai) je v tradiční čínské medicíně používána při bolestivé menstruaci. Maca se používá při vyčerpanosti a únavě (psychické i fyzické). Lněný olej je bohatý na nenasycené mastné kyseliny a další cenné látky, které mají na organizmus harmonizující a adaptogenní účinky.

Společnost White Elephant nabízí účinnou alternativu chemických léčiv bez syntetických a jiných cizorodých látek.

www.slonpomaha.cz