9. února 2018
Čistě přírodní základ z léčivých bylin, vzácných olejů a vonných esencí,dovážených z celého světa, byl vytvořen na základě dlouholetých zkušeností i nejnovějších výzkumů za spolupráce s řadou českých výzkumníků. .

Bílý slon – Močové cesty

Chronické i akutní záněty močového aparátu, patří mezi velice časté onemocnění, které ženám komplikuje život. Zejména v dnešní době, kdy přibývá nejrůznějších bazénů, relaxačních a rehabilitačních center, je tato problematika velmi aktuální.

O lichořeřišnici větší se hovoří jako o „rostlinném antibiotiku“. Je použitelná na akutní i chronické záněty v oblasti urogenitálního aparátu. Vrbovka udržuje správnou funkci močových cest. Brusinka obsahuje celou řadu aktivních látek, které zabraňují bakteriím usadit se na cestách močového měchýře a tím pádem tam nemohou způsobit infekci. Mimo jiné obsahuje arbutin, který má antibiotické účinky. Bříza má silný diuretický účinek. Tribulus má rovněž silné močopudné účinky a dokáže rozpouštět některé formy močových kamenů. Spirulina podporuje činnost ledvin. Třapatka je významným stimulantem imunitního systému. Posiluje rovněž slizniční imunitu, což je velmi důležitý faktor při zánětech močového systému. Pupalkový olej je cenným zdrojem nenasycených mastných kyselin. Rýžový olej patří díky vysokému obsahu oryzanolů mezi silné antioxidanty.

www.slonpomaha.cz