15. srpna 2018
Zbylo vám ještě pár dní volna a přemýšlíte, kde je během posledních prázdninových týdnů strávit? Poradíme! Tady je náš tajný tip...

Každý čas od času zatouží utéct daleko od civilizace a žít v souladu s přírodou. Manželům Šimečkovým se to povedlo a navíc se o to umí podělit i s ostatními, kteří zavítají na jejich usedlost. Kousek za Českým Krumlovem se nachází známý zámek Červený Dvůr. Jeho věhlas teď úspěšně přebíjí apartmány se stejným jménem, ve kterých najdete kachlová kamna, romantickou ložnici a relaxační prostory.

Apartmány obklopuje obrovská zahrada a všude okolo je lesík. Ideální místo nejen pro partu přátel, ale hlavně pro rodiny s dětmi.

Hosté přijíždí k apartmánům většinou autem, ale do vesničky Červený Dvůr se dá dostat i autobusem a vlakem. Uvítají vás přímo majitelé, kteří vás ubytují a vše na začátku vysvětlí. Využívat můžete i velkou společnou zahradu, ve které stojí dřevěný zahradní domek s terasou. Hosté tu dostávají důvěru a sami si čepují pivo. Domácí a poctivou snídani vám připraví samotná paní majitelka. A to na jakoukoliv hodinu, na kterou se domluvíte.

Místo je ideální pro relaxaci i gurmánské požitky. V zahradním domku kromě piva můžete ochutnat ovocné pálenky a domácí špek. Kdybyste si doma zapomněli knihy a časopisy, tak si je zde můžete půjčit. V zimě je místnost vyhřáta sporákem na dřevo. Na své si tu přijdou i hráči ping-pongu a badmingtonu. Pro děti nechybí hřiště na fotbálek, několik houpaček a dětský domek s hračkami. Okolí nabízí spoustu míst k navštívení jako je Český Krumlov, Ktišský rybník, Lipské jezero, stáj Pohoda, Blanský les a Kleť.