31. ledna 2019
Na pátek 1. února připadají jednodenní pololetní prázdniny, aby děti mohly po dnešním vysvědčení načerpat nové síly na další pololetí. Poradíme, jak jim den volna zpříjemnit!

1. Za jedničky lyžování zdarma

Ve Skiareálu Rokytnice nad Jizerou je momentálně otevřeno více než 16 km sjezdových tratí. O pololetních prázdninách, které připadají na pátek 1. února, dostanou jedničkáři skipas zdarma. Podmínkou je předložení pololetního vysvědčení se samými jedničkami a doprovod lyžujícího dospělého s platným skipasem.

„V neděli pak proběhne letošní první kolo veřejných závodů ve slalomu #ROKY OPEN CUP. Pokud máte chuť a odvahu, přijeďte poměřit své síly a užijte si navíc bohatý doprovodný program v rámci akce SnowAdventure 2019“, zve na svahy do Rokytnice Vít Pražák, ředitel Skiareálu Rokytnice nad Jizerou.

2. Večerní bruslení při svíčkách

Přijďte si zabruslit na svíčkami osvětlenou ledovou dráhu na zamrzlém Lipně. Začátek je v pátek 1. 2. v 18.30 hodin u Obrryby. Dráha bude svíčkami osvětlená od Obrryby až na Loděnici Lipno, kde se mohou bruslaři občerstvit ve stánku na ledě. Atmosféru doprovodí zapálený oheň a hudba.

Lyžuje se i na Lipně, kde panují nejelpší sněhové podmínky za poslední roky. I tady mohou jedničkáři přijít k pokladně s vysvědčením a neodejdou s prázdnou: v pátek 1. února lyžují jedničkáři celý den jen za 20 Kč.

3. Tobogán s virtuální realitou

Bezkonkurenčně nejlepším zážitkem při návštěvě Aquapalace v Čestlicích je nově jízda na tobogánu s virtuální realitou. Nová atrakce je jediná v Česku. Vybrat si můžete, jestli se proletíte vesmírem nebo džunglí. Za vstupné padesát korun se usadíte do velkého nafukovacího kruhu s virtuálními brýlemi na očích a už svištíte úžasným světem fantazie.  Měli jsme možnost už jízdu vyzkoušet a můžeme potvrdit, že je to tedy pořádná jízda!

Náš tip: od 1. února po celé jarní prázdniny mají všechny děti do Aquapalace vstup jen za 1 korunu. (Platí pro každé dítě do 150 cm v doprovodu dospělého s platnou vstupenkou.)