15. února 2018
Hra 
s jemnými náznaky: Siluety jsou působivé, a vystřihování z papíru nenáročné.

Zasněná baletka

Jak jednoduché váze obratem ruky dodat filigránský ženský půvab? Vytiskněte si předlohu baletky (najdete ji na našem Facebooku), vystřihněte ji, přeneste na zadní stranu samolepicí fólie (z potřeb pro kutily) a vystřihněte. Fólii oddělte od ochranného papíru a nalepte na vázu.

Stylová pozvánka

Příjemný večer s přáteli a dobrými jídlem – to slibuje vlastnoručně vyrobená pozvánka. Na přehnutou kartičku z barevného papíru nakreslete obrysy příboru a vyřízněte ho žiletkovým nožem. Několik pozvánek můžete vytvořit tak, že vyříznutý příbor nalepíte na čistou kartičku, u vystříhaných pozvánek výřez podložte vzorovaným papírem.

Dotek jara

Hejno roztomilých ptáčků působí lehce a jarně. Předlohu si stáhněte z našeho Facebooku, vytiskněte ji a vystřihněte. Siluety přeneste na silnější barevný papír (minimálně 100 g/m2), vystřihněte je a lepicí páskou nalepte zadní stranou na menší kolíček (třeba na prádlo) tak, aby nebyl vidět. Pak můžete ptáčky kdykoliv připnout na ubrousky, skleničky nebo větve.
Tip: Pro variantu se dvěma ptáčky použijte 
 stejnou šablonu, ale různě barevné papíry. 
 Přilepte je k sobě trochu posunuté.

Další skvělé rady a nápady najdete v nové tině Bydlíme, která je právě v prodeji.

Předplaťte si tinu Bydlíme, měsíčník o bydlení plný praktických rad a užitečných tipů. www.jenprocasopisy.cz/tina-bydlime