19. ledna 2019
Naladit se na valentýnskou atmosféru můžeme různými způsoby. V interiéru jsou
 povzbuzovacím prostředkem kytky, výstavky fotek, které zachycují pěkné chvíle společného
 života, svíčky a pár doplňků ve tvaru srdce. Jestliže valentýnský svátek není nic pro vás, 
 dají se podobné kousky využít vždy, když zatoužíte pro troše romantiky.

Na uvítanou

Z dostatečně dlouhých větví vrby jívy nebo jiných podobně pružných a snadno tvarovatelných udělejte srdce a zpevněte ho floristickým drátem. V přírodní podobě bude dokonalé, ale přece jen ho můžeme o něco obohatit: Například k němu stužkou vhodné barvy přivázat textilní srdíčko naplněné sušenou levandulí.

Láskyplná výstavka

Na stěnu si tužkou lehce vyznačíme tvar srdce a pak do něj oboustrannou lepicí páskou začneme nalepovat obrázky, fotografie, pohlednice či texty, které máme rádi, tak aby předlohu trochu přesahovaly. Když je necháme částečně se překrývat a vypadat neuspořádaně, bude to působit spontánně.

Pro pohodu

Zapalovat si plovoucí svíčky jen o Vánocích je prostě škoda. Je to krásná dekorace s kouzlem plamínků odrážejících se ve vodě. Zároveň tato varianta patří k nejbezpečnějšímu způsobu použití svíček.

 Místo dortu

Do krabice ve tvaru srdce (pokud je z promokavého materiálu, vystelte ji igelitem) vložte hmotu na aranžování živých květin uříznutou přesně na míru a nasáklou vodou. Do ní hustě zapíchejte růžičky či jiné květy a další zeleň. Přidat můžete různé ozdobné prvky, aby celek při pohledu shora vypadal kompaktně a aranžovací hmota nikde neprosvítala.

Další skvělé tipy a nápady najdete v tině Bydlíme, která je právě v prodeji

Chcete dostávat tinu Bydlíme do schránky? Předplatné najdete zde: www.jenprocasopisy.cz/casopisy/hobby-domov-vareni/tina-bydlime/