8. června 2018
Kryštof Hádek se proslavil rolemi hodných až stydlivých hrdinů. V prvním českém tanečním film Backstage, který právě vstupuje do kin, se ale Kryštof představuje úplně jinak, než jak ho známe.

Hraje bezskrupulózního režiséra velké televizní talentové soutěže, který se nezdráhá s hrdiny filmu manipulovat a dělat podrazy. Vše ve jménu sledovanosti a zájmu diváků. „Tohle nám divačky sežerou i s navijákem, ty hlasujou nejvíc“ pochvaluje si Kryštofova postava poté, co si bez lítosti pohrál s city mladých hrdinů. Intimní chvilku nejen pomohl zinscenovat, ale taky ji neváhal natočit. Sám Kryštof si svou roli  a natáčení užil. „Naučil jsem se díky svojí roli během natáčení ovládat přenosový vůz,“  směje se Kryštof.

Poznají tvrdé prostředí talentové soutěže bývalí i současní účastníci? „Dala jsem scénář přečíst pár lidem, kteří prostředí televizních soutěží znají. Jestli to není přehnané. Říkali, že ve skutečnosti je to mnohem horší,“ přiznává režisérka Andrea Sedláčková.

O FILMU

Taneční love story plná streetdance sleduje příběh dvou milenců a jejich taneční skupiny, která se protlouká po místních tanečních battlech. Pak se jim ale otevře svět velkého světa a showbyznysu díky účasti ve sledované televizní show. Talentová soutěž ale znamená pro jejich charaktery a přátelství těžkou zkoušku.