20. listopadu 2018
Už každý šestý Čech – a denně přibývají další – pravidelně kliká na Kupi.cz. Jsou to lidé z vašeho okolí – sousedé, přátelé, známí… Nahlížejí tu maminky usazené na dětském hřišti, dámy z kanceláří o polední pauze i pánové, kteří se potkají večer u piva. Co je na tomto online místě tak zajímá?

Třemi slovy: nekonečná nákupní inspirace! Na Kupi.cz se totiž průměrně soustřeďuje více než 11 000 akčních cen z více než 300 letáků. Díky tomu můžete dát navždy sbohem nepřehledným a přírodu zatěžujícím papírovým propagačním materiálům. Věděli jste, že české domácnosti dostanou ročně do schránek 60 až 80 tisíc tun reklamních letáků? A že jejich sběr a likvidaci hradíme sami v rámci poplatku za svoz komunálního odpadu? Je načase s tím skoncovat…

Systém vám připraví Nákupní seznam jako ze žurnálu

Ekologické pojetí letáků ale není všechno – server Kupi.cz umožňuje pouhým klikáním na ikonu košíku vytvářet Nákupní seznam, který si uložíte do mobilu, nebo ho online předáte partnerovi. Už žádné papírky na stole či ledničce a nervózní telefonáty ohledně rodinných nákupů. Máte doma přesně to, co potřebujete a co si přejete. A mobilní aplikace Kupi.cz soustředí online i vaše věrnostní karty, takže je už nemusíte mít u sebe v nepěkně nabobtnané peněžence.

Vítané je i to, že produkty, které nakupujete často nebo do zásoby, lze přidat do oblíbených, a Kupi.cz vám u nich pohlídá akce. Největší zájem je o Máslo v akci, Pleny v akci, Vejce v akci a Pivo v akci. Online ihned vidíte, do kterého obchodu ve vašem okolí zajít, případně slevy omrknete přímo v obchodě. Navíc, Kupi.cz vám také poradí. Potřebujete nový fotoaparát, dětské oblečení, bio mléko nebo třeba veganský sýr? Stačí přání naťukat do vyhledávacího řádku a rázem jste v obraze.

S Kupi.cz české domácnosti běžně ušetří i tisíce korun měsíčně. Přidejte se k nim i vy!