18. února 2019
Pondělí je tady. Vstávají vám z něho vlasy na hlavě? Víme, jak hezky a pohodově vkročit do nových dnů!

Pozor, na co myslíte

Jakmile zazvoní budík, jaká je vaše první myšlenka? Negativní? Nechce se vám vstávat už vůbec do práce? Jenže takto si nepomůžete. Místo toho, abyste myslela na to špatné, co vás čeká, to zkuste dělat přesně obráceně. Představte si naopak na to, co hezkého prožijete. Určitě vás v práci čeká někdo, koho máte ráda a těšit se můžete třeba na příjemné setkání s přáteli nebo s partnerem po práci.

Nabijte se energií

Teď v zimě jsme dost unavení a zvlášť ráno. Pomůže nalačno vypít sklenici teplé vody s vymačkanou šťávou z půlky citrónu. Zrychlí vám to zažívání, nastartuje organismus, dodá vitamíny a rozzáří pleť. Hodně ráno pomáhá pár minut si zacvičit a protáhnout celé tělo třeba pár cviky z jógy – skvělé funguje pár Pozdravů slunci nebo třeba pozice Stromu. Nezapomínejte snídat, bez toho bude nálada na bodu mrazu a nebudete mít energii na další povinnosti.

Čtěte také: Jaké jsou druhy jógy a proč ji cvičit 

Zpříjemněte si to v práci

V práci jste nejvíce času z celého dne. Ukliďte si proto svůj pracovní stůl, vyházejte z něho všechno nepotřebné věci a postavte si na něho třeba vázu s čerstvými květinami. Vždy, když se na ně podíváte, nálada se vám zlepší a pracovní úkoly půjdou lépe plnit. Pokud vám přes den dochází energie, aplikujte si místa, kde pulzuje krev – například na zápěstí aroma roll-on s obsahem citrusů. Zakoupíte ho v prodejnách s přírodní a bio kosmetikou.