1. prosince 2017
Každý den je začátkem něčeho nového a každý nepopsaný list čeká, až do něj napíšete svůj příběh. Zaznamenávejte si své nápady, plány a zážitky, abyste se k nim mohli kdykoliv vrátit a nikdy na ně nezapomněli.

S diáři a zápisníky od českého výrobce Graspo CZ to bude tak zábavné a snadné!

Nyní přišla ta pravá chvíle na výběr diáře na rok 2018. A jak vybrat ten pravý a jediný, který vás bude provázet po celý příští rok?

Představujeme vám ty nejstylovější kousky, které nás zaujaly svým kreativním zpracováním, barevností a mnoha užitečnými doplňky, jako je například poutko na tužku, gumička na zavření nebo kapsička na vizitky a vzkazy.

Ať už si do nich budete zapisovat cokoliv, stanou se vašimi nejoblíbenějšími společníky v práci, na cestách i na schůzkách. Doplňte je malůvkami, nálepkami a zapisujte s radostí.

Tak který bude ten váš?

Diáře Slim

Diáře Slim v tyrkysové, červené nebo limetkové barvě vám vždy zvednou náladu. Jsou vyrobeny z pružných desek a jsou dostupné ve dvou velikostech. U většího formátu najdete praktické týdenní plánování na jedné straně, zatímco ta druhá je k dispozici na vaše poznámky, myšlenky a nápady.

Diáře Trendy

Moderní a stylové diáře Trendy  jsou k dostání ve 3 zářivých barvách a dvou velikostech.

Navíc nabízí hned několik praktických vychytávek – gumičku na zavření, poutko na vaši oblíbenou propisku a kapsičku na vzkazy nebo účtenky.

Diáře Crazy

Milujete kreativitu, hravost a barvy? V tom případě se nechte okouzlit diáři z řady Crazy s různými motivy na deskách, které se díky své menší velikosti vejdou do každé dámské kabelky.

Zápisníky G-Notes

Preferujete místo diáře raději zápisník? Pokud ano, tak exkluzivní zápisníky G-Notes rozhodně nesmí chybět ve vaší výbavě. Jsou stylové a se svými 160 linkovanými stranami poskytují dostatek místa na vaše poznámky, nápady nebo malůvky.

Diáře a zápisníky nyní zakoupíte s exkluzivní slevou 25 %, která je platná do 31.12.2017.

Při objednávce na kalendarediare.graspo.com zadejte kód DIARE2018.