20. listopadu 2018
Už jsme si zvykli, že mobilní telefon je pro nás skvělý pomocník. A proto se nemůžeme divit, že se stále zdokonaluje. Dnes vám představíme nový telefon Huawei Mate 20 Pro, který je napěchovaný technologiemi.

Design

Ano, jsme ženy, a to hlavní, co u telefonu řešíme, je vzhled. Nový Huawei Mate 20 Pro se vám určitě bude líbit. Je zaoblený na všech stranách, čímž vám skvěle padne do ruky a bude vám slušet. Telefon je k dostání ve třech barevných provedeních – černá, půlnoční modrá a twilight. Vyběr budete mít těžký 😉

Leica fotoaparát pro ještě lepší fotky

Nový trojitý fotoaparát Leica s podporou umělé inteligence každé fotografii dodá dramatičnost, strukturu, barvy a krásu skutečného života. Žhavou novinkou je extrémní makro, můžete fotit ze vzdálenosti 2,5 cm od objektivu. Fotografie vám doslova vezmou dech. Huawei Mate 20 Pro vám pomůže vykouzlit skvělé fotky pro sociální sítě nebo do rodinného alba.

Už žádné kódy

Huawei Mate 20 Pro má vynikající schopnost rozpoznávání tváře a čtečku otisků prstů v displeji. Stačí se na telefon podívat a on se sám odemkne. Pokud jste zvyklá na otisk prstu, není problém, Huawei Mate 20 Pro nabízí možnost odemčení pomocí otisku prstu přímo v displeji telefonu.

Rychlost nabíjení

Také nesnášíte, když je váš telefon neustále vybitý? Huawei Mate 20 Pro se pyšní obří baterií, která udrží přístroj v provozu celý den a můžete jej dobíjet i bezdrátově. Pozitivní zprávou je, že telefon nabijete na 70% za pouhých 30 minut.

Umělá inteligence

Neomezená lidská představivost – ta byla inspirací pro nový model HUAWEI Mate 20 Pro. Průlomy v technologii odstraní překážky mezi tím, o čem sníte, a tím, co můžete dělat. Umělá inteligence vám pomáhá nejen při tvorbě fotek, ale taky, aby váš telefon pracoval při ideálním výkonu co nejdelší dobu.

Cena a dostupnost

Nový revoluční model Huawei Mate 20 Pro je u nás k dispozici od 1. listopadu za cenu 24 999 Kč.

Více informací o produktech Huawei naleznete na consumer.huawei.com/cz