7. září 2017
Nová hvězda TV Nova připravuje pro kanál Nova Plus pořad o proměnách, se kterými má již několikaleté zkušenosti v rámci jedné z aktivit svého nadačního fondu.

Veronika je velmi cílevědomá žena a s chutí a nadšením se věnuje vzdělávání dětí z dětských domovů. „Děkuji tam nahoru, že mám spoustu práce a mohu pomáhat svým dětem. Čeká mě teď další cestování po domovech a čeká mě velký kus práce, snažím se v rámci svých sil udělat pro jejich rozvoj maximum a těší mě, když má práce plodí ovoce.“ říká o své práci Veronika Kašáková. „Musela jsem teď v létě trochu zvolnit, odpočinout si a být sama se sebou respektive se svým přítelem, abych nabrala nové síly a čerstvou energii a mohla se do toho zase opřít naplno. Jednou dvakrát do roka člověk potřebuje pauzu, aby mohl zase zabrat. Psala jsem knížku, hodně jsem četla a spala.“ prozradila nám Veronika, kterou jsme potkali na akci realitní kanceláře Romana Machníka v pražském areálu Šeberov.

„S Milanem jsme si dovolenou opravdu užili. Teď nás i v soukromí čeká velká životná etapa. Hledáme místo, nějaký pěkný pozemek, na kterém bychom postavili náš domov. Někde v okolí Peci, kde je domov, kde jsem vyrostla, a cítím se tam doma. Je to ale ještě běh na dlouho trať. Než člověk koupí pozemek, pak ho ve spolupráci s architektem navrhnout a postavit, to ještě pár let počkáme. Stěhovali jsme se do nového bytu vloni, takže nespěcháme, ale těšíme se.“ odtajnila své plány krásná blondýnka.
Veronika již má podepsanou smlouvu na svou druhou knihu, kterou teprve píše. V prodeji by měla být v roce 2019.