1. prosince 2017
Letošní předvánoční čas bude nabitý filmovými novinkami v kinech. Zpříjemněte si předvánoční či sváteční chvilky u stříbrného plátna!

Ať už chcete drama, vánoční pohádku, nebo úsměvný animovaný film, vše v českých kinech v nejbližších týdnech najdete. Máme pro vás 10 filmových tipů na prosinec 2017!

Matky na tahu o Vánocích

Premiéra: 7. prosince

Po velkém úspěchu komedie Matky na tahu tu máme opět hvězdnou trojku hereček Mila Kunis, Kristen Bell, a Kathryn Hahn, která nás na stříbrném plátně jistě znovu pobaví! Tyto herečky ztvárňují roli matek-rebelek, které si pamatujeme z prvního dílu. Vzhledem k prosincové premiéře není překvapením, že se tentokrát děj odehrává v období Vánoc. Tři povedené matky se rozhodly, že se nepoddají vánočnímu stresu a užijí si svátky po svém. Tak, aby se dobře cítily i ony samy. Jenže plán dostane trhliny v momentě, kdy přijíždějí jejich vlastní matky!

Na shledanou tam nahoře

Premiéra: 7. prosince

Komediální drama francouzského režiséra Alberta Duponta mělo v říjnu premiéru ve francouzských kinech a sklízí nadšené reakce! Děj se odehrává na konci první světové války, kdy poručík Henri učiní nesmyslné rozhodnutí, které ovlivní život dvou vojínů, účetního Alberta a umělce Édouarda. Ten nejdříve zachrání Albertovi život, aby byl pak zasažen střepinou do obličeje a znetvořen na celý zbytek života. Albert se stane jeho pečovatelem. Tito dva připraví podvod, týkající se pomníků válečných hrdinů. Poručík Henri Pradelle zatím vyvolává na exhumaci padlých a výstavbě hřbitovů. Jejich cesty se tak znovu setkávají!