23. října 2017
Také vám na nezbytný a pravidelný úklid domácnosti nezbývá energie, ani čas? Dlouhé hodiny v práci a další povinnosti vás od řádné očisty příbytku mohou snadno odradit. Zkuste se poohlédnout po účinných přípravcích, a během krátké doby bez větší námahy vytvoříte útulné a hygienicky čisté prostředí, kde se budete cítit skvěle.

Ani pokud jste zaneprázdněni a máte tak minimum volného času, není poctivý úklid neřešitelný problém. Vytvořte si v první řadě systém, který vám celou práci nesmírně ulehčí. Pokud si určíte místo, kde s úklidem začnete až po bod, kde pro danou chvíli skončíte, máte částečně vyhráno. Není tedy nutné během určité doby změnit celou domácnost k nepoznání. Pokud máte na úklid pouze několik minut denně, rozdělte ho do několika dní, během kterých stihnete vše, co je potřeba. Díky tomu nebudete ve stresu, kolik toho máte ještě před sebou, a přitom ušetříte spoustu času. Váš domov přitom bude neustále čistý, dezinfikovaný a tedy bezpečný.

Bez vhodných čistících přípravků to ani s vytvořeným systémem nepůjde. Pokud nechcete utrácet nesmyslné částky za čistící prostředky a chcete vyzkoušet produkty, které vám celý proces díky snadnému a efektivnímu použití ulehčí, máme několik tipů.

Značka Sanytol se specializuje na účinné produkty pro úklid celé domácnosti. Pro komplexní použití vyzkoušejte dezinfekční univerzální čistič ve spreji (MOC – 93 Kč). Je k dostání s příjemnou vůní grepu nebo eukalyptu. Díky němu uklidíte a vydezinfikujete celou domácnost velmi jednoduše a s pomocí praktického spreje je jeho aplikace zcela bezproblémová. Můžete jej použít na jakýkoli materiál, a to bez obav každý den. Navíc neobsahuje chlór a zničí až 99,9 % bakterií.

Všichni víme, že nejvíce alergenů, plísní a bakterií se nachází na podlaze. Skvělým pomocníkem je dezinfekční univerzální čistič na podlahy a ostatní plochy s vůní eukalyptu nebo citrusu (MOC – 89 Kč). Díky svému unikátnímu složení čistí, odstraňuje mastnotu a dezinfikuje. Můžete ho použít na všechny materiály a plochy bez obav, nezpůsobuje totiž skvrny.

Odteď už se nemusíte s nekonečným drhnutím domácnosti trápit. Několik minut úklidu denně s použitím účinných přípravků udělá zázraky.