20. října 2017
Cítíte se „vysátá“ a bez energie? Nabijte baterky ve SPA!

Po hodně stresujícím a náročném týdnu je nezbytné pořádně se odreagovat. Doma nám v tom často brání pocit, že je třeba udělat ještě to, či ono, uklidit, uvařit a tak dále, stále dokola. Zkrátka nekončící sled povinností.

Naplánujte si proto odpoledne věnované jen a pouze relaxu. Z takto kvalitně stráveného času budete moci čerpat i několik dalších dnů. Domluvte se s kamarádkou, stanovte datum a nedovolte, aby vám plány cokoliv překazilo. Žádná zdánlivě neodkladná povinnost, změna v rozvrhu ani váš cyklus. Ten by vám nikdy neměl bránit v žádných aktivitách!

Dnes je naštěstí snadné s pomocí všech vymožeností a díky kvalitním a hygienickým tampónům bez přerušení pokračovat v aktivním a ničím neomezeném životním stylu. Pomohou vám například nové tampóny Tampax. Jsou opatřeny velmi praktickým aplikátorem, který usnadňuje zavádění. Jeho výhody jsou nejen zmíněná praktičnost, ale především i hygieničnost. A nemusíte se strachovat ani z návštěvy vířivky či bazénu – perfektní tvar tampónů Tampax zaručí špičkovou ochranu před prosáknutím.

Nic vám už nebude bránit v tom, abyste si svůj vysněný oddechový den užila na 100%! Stejně jako si ho vychutnala blogerka Anet v jednom s pražských SPA center a dechberoucím výhledem. Ani ona nedá na ochranu zaručenou tampóny Tampax dopustit. Její dojmy si můžete přečíst v článku na blogu zde.

Soutěž pro vás! Vyplňte formulář zde a vyhrajte zásobu tampónů Tampax nebo kabelku Michael Kors!