31. října 2017
„Nebáli jsme se toho! Na tanečním parketu to je nášlapnější než mina,“ říká energická zrzka, zpěvačka Žofie Dařbujánová. Kapela Mydy Rabycad otevírá třetí deskou další kapitolu.

Na první pohled by se mohlo zdát, že kapela vykročila směrem k mainstream popu. Vzápětí vás ale vyvede z omylu zvukem temných berlínských klubů za svítání. Po fanouškovské hysterii v Jižní Koreji, úspěšných koncertech v USA i show na festivalu všech festivalů Glastonbury teď Mydy Rabycad zbořili poslední žánrové bariéry.

Deska M.Y.D.Y. jde kapele pod kůži. Vyrovnává se na něm s „dospělým“ světem. Hravý obal s domečkem pro (posedlé) panenky a panáčky podtrhuje jejich sen zůstat navždy ve světě dětském. Vytvořila jej fotografka Alžběta Jungrová společně s grafikem Pavlem Fuksou.

M.Y.D.Y. vychází na iTunes, Deezeru, Spotify dalších digitálních platformách a CD, ořipravovaná je i limitovaná vinylová edice.

Novinku Mydy Rabycad pokřtí 9. listopadu ve 20.00 hod. v pražském Lucerna Music Baru. Fanoušci se mohou těšit na show, připravenou exkluzivně pro tour k novému albu. Premiéra proběhne právě na křtu. Předkapela Noisy Pots nažhaví atmosféru večera unikátním mixem elektroniky a perkusí, posbíraných v kuchyni a garáži. Vstupenky jsou k dispozici zde!

K novému albu už kapela stihla pustit do světa pět klipů, které vznikaly také během jejich cest v Berlíně či v Kanadě:

YELLOW

RISE UP

SENSATION

I DON’T CARE

JUST DANCE

Více informací:

www.mydyrabycad.cz

www.facebook.com/MydyRabycad

instagram.com/mydyrabycad

youtube.com/mydyrabycad