22. prosince 2017
Milníkové kartičky jsou perfektní a stylovou pomůckou k zachycení nejdůležitějších momentů vašeho děťátka. Děťátko můžete s kartičkami vyfotit nebo vložit do alba vedle konkrétní fotografie. Kartičky obsahují kolonku do které můžete dopsat datum.

Kartičky jsou perfektním dárkem pro nastávající rodiče.

Sada obsahuje 30 designových milníkových kartiček. Kartičky jsou z kvalitního 300g/m2 papíru. Rozměr: 10,5×14,8cm (A6).

Seznam kartiček:

Úvodní kartička s údaji o narození děťátka

  • 1. – 3. týden
  • 1. – 11. měsíc
  • 1 rok
  • Moje první koupel, můj první úsměv, dnes mě oblékal tatínek, už umím pást koníčky, moje první papání, už umím lézt, už si umím sednout, vylezl mi první zoubek, můj nejoblíbenější outfit, už umím stát, můj první krůček, moje první slovo, MÁ:MA, TÁ:TA, moje nejoblíbenější hračka, moje první Velikonoce, moje první Vánoce, můj první Silvestr

Když se Zuzce narodila v roce 2015 dcerka, zalíbily se jí kartičky s údaji o narození dítěte. Žádné z těch, které v tu dobu byly dostupné na českém trhu paní Zuzce nenadchly a to ji přivedlo na myšlenku vytvořit si své vlastní.  Poté, co se naučila s grafickým programem, ji už nic nebránilo v tom, aby popustila uzdu své fantazii ve vytváření kartiček. Z tvorby se stal koníček, z koníčku vášeň a díky tomu vznikl ZUZA Design.

V e-shopu najdete plakáty s krásnými dětskými motivy, které rozzáří každý dětský pokojíček a pokud chcete památku na narození svého miminka stačí si vybrat design plakátu, který se vám líbí a napsat údaje o děťátku. Plakáty to ale nekončí. Není nic hezčího, než sledovat, jak děti rostou a učí se nové věci. Pro tyto vzácné okamžiky jsou tu milníkové kartičky, díky kterým můžete na fotkách zaznamenávat všechny pokroky vašeho miminka a pořízené fotky pak vkládat do fotoalba, které si můžete pořídit spolu s kartičkami na e-shopu.

Zuza design má širokou nabídku produktů, jak pro maminky tak i pro děti. Všechny jsou vyráběny s láskou za cílem potěšit každého, kdo si je koupí.

Více najdete na: www.zuzadesignstore.cz