24. října 2017
Martu Jandovou jsme potkali ve Schweppes baru na vyhlášení soutěže časopisu Žena a život Vůně roku.

„Vůně mám ráda, ale je to intimní záležitost. Nevnímám je jako hlavní dárek a ani by tím neměly být. Ale třeba jen jeho doprovodnou součástí. Pro mě jsou nejhezčí dárky vždycky ty osobní. Třeba od mého manžela jsem dostala pohorky a byl to nejhezčí dárek. Hodně s dcerkou a s manželem výletíme a já jsem se vždycky trápila v nevhodných teniskách, ty byly super do města, ale ne na delší chůzi v terénu. Jsou to moje úplně první pohorky a udělaly mi obrovskou radost.“, září šťastná maminka a zpěvačka Marta Jandová. Marta na akci potkala kamarádku Ivetu Vítovou a společně s kráskami českého modelingu Nikol Švantnerovou, Jitkou Nováčkovou, Lucií Královou Šlégrovou a Milanem Peroutkou připravili pro přítomné hosty za Schweppes barem sérii lahodných alkoholických i nealkoholických drinků.

Veronika Kašáková dorazila v doprovodu pianisty roku Roberta Ference, kterého zná z dětského domova. „Skládám pro Veroniku píseň.“, prozradil talentovaný mladík. „Známe se od čtyř let. Vyrůstali jsme s Robertem spolu, známe se celé dětství.“, dodává půvabná Veronika Kašáková. Málokdo to ví, ale Veroniku baví také zpěv už od dětství.

„Připravujeme písničku, Milan mi píše text a Robert skládá hudbu. Moc se na to těším, ale ještě s tím budeme mít spoustu práce.“, překvapila nás svými plány Veronika. Veronika Kašáková se jinak věnuje naplno svému nadačnímu fondu, cestuje za dětmi po dětských domovech a organizuje společně s profesionály edukativní semináře a kurzy.